Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek volt igaza? Ki a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt igaza? Ki a hibás?

Figyelt kérdés

15 hónapos lányunkkal egy szobában alszunk.

Ejjel már több mint egy ora ebren volt, és nekem nagyon ki kellett mennem már pisilni.

Szóltam férjemnek aki addig aludt, hogy légyszíves figyeljen egy percig rá.

Az éjjeli szekrényemen mindig van egy pohár víz, mert éjjel iszok ha felkelek a gyerekhez.

Erre kintről hallom hogy kiboritotta a gyerek a vizet... Jövök be, villany felkapcsolva, agyba borítva a víz. Persze merges lettem mert ha a gyereknek felkapcsoljuk a villanyt akkor azt hiszi reggel van, nem fog vissza aludni.

Kérdezem mi történt.

Férjem: a ku...a vized..

Mondom, mondtam hogy figyelj rá 2 percet. Me kapcsoljunk lámpát!

Erre ő mérgesen fogja a párnajat hogy o kimegy aludni a nappaliba.

Kozben engem ott hagy a gyerekkel aki full felebredt.

Mondtam neki, oke, persze menjél csak aludni nyugodtan.


Még nem kelt fel, de tuti az lesz, hogy én vagyok a hibás az egészért mert minek van víz az éjjeli szekrényemen...


2020. jan. 19. 08:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell extra figyelem a gyerekre? 15 hinaposan otthagyhatod 1 percre. Korberakod párnával és nem gurul le az ágyról. Nem értelek téged, de a párod attól függetlenül elég bunkón reagalt
2020. jan. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pont ezért hogy ne essen le, ne masszon le az ágyról, stb.
2020. jan. 19. 08:12
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Te hibád, minek jössz össze egy bunkó fereggel
2020. jan. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jo, akkor nem az én hibám hogy ez történt.

Mert tuti azt fogja kihozni belőle hogy en csak rafogom hogy ő a hibás. Mindig csak ő. És én soha nem ismerem el ha hibás vagyok

2020. jan. 19. 08:36
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fél álomban fel sem fogta amit mondtál. Egyébként szerintem a gyereknek alapjáraton külön ágyban (szobában) a helye, nem a szülők közt. Már lehet a t-ke ki van ettől az alvás helyzettől és csak hab a tortán az egy-egy ilyen eset. Mert sokszor hallottam már, hogy ha apukán múlna nem feküdne köztük a gyerek.
2020. jan. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Minek alszik veletek a gyerek? Nekem is a tokom ki lenne vele,mondom ezt nokent.
2020. jan. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mind a ketten. Ilyenre nem szabad rászoktatni a gyereket.
2020. jan. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de hogy lehet addig házasságot kötni, pláne gyereket vállalni, amíg a "ki a hibás-kinek van igaza" tengelyen zajlik a konfliktuskezelés? Fel kéne nôni, és átállni a "hogyan oldjuk meg, hogyan tudjuk egymást segíteni" problémamegoldásra.
2020. jan. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Te ugye az a tipus vagy aki rommá aggódja az életét és biiiiizzzztos h lesz valami baj, érzed és már észre sem veszed h olyan mozdulataid vannak amik igazolni fogják a félelmedet. Azt a vizet nem hiszem el h nem lehett máshova tenni, csakis oda ahol pppppooonnnnt letudja verni a gyerek és indul a láncreakció és te megmondtad, ráadásul lehet még mantrázni minden ilyen eset után h te milyen sz** szerencsétlen ember vagy, semmit sem tudsz jól csinálni és így szépen a semmire is maximális agresszivitással reagálsz, mindenki roha**on meg, neked senki ne akarjon segiteni stb. Ugye?


Nézzük úgy, h mi lenne ha nem azt keresnénk ki a hibás és kinek van igaza hanem MI A MEGOLDÁS erre az önsorsrontó megfelelési kényszeres garantáltan megcsaláshoz és váláshoz vezető ügyben, ahol te leszel az elszenvedő. Férjed elkezdett már inni? Lehet azt is fog.


Opció 1: tudom te ilyen vagy, ezen sajnos nem lehet változtatni stb

Opció 2: magadba nézel és felmerül a kérdés h hogyan változtass

Opció 3: éncsakneakarjamnekedmegmondanikülönbenishajamismilyen

2020. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Éjszaka aludni kell, nem a gyerekre figyelni.

2. Éjszaka a gyereknek is aludnia kell.

3. A gyerek helye a kiságyban van. Ha nem marad el, ki lehet venni a rácsot oldalt és letenni alacsonyra az ágyat, így ha legurul is alacsonyról gurul (mellé meg lehet tenni plédet, párnát)

2020. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!