Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudok megszabadulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok megszabadulni egy agresszív élettárstól?

Figyelt kérdés
2 éve már egyszer megütött, de akkor pár hónap után megbocsájtottam neki. Tudom, hogy nagyon hülye voltam, nem azt mondom, hogy megérdemeltem de akkor olyan dologért tette amin bárki nagyon felhúzta volna magát. Exel beszélgettem facebookon, hogy milyen jó volt régen együtt stb. Most 2 éve rendben mentek a dolgok, viszont egyre jobban elhanyagolt engem is meg a gyereket is és ezt felhoztam neki, de úgy elborult az agya meg már emelte a kezét, ha még egy szót szóltam volna biztos, hogy megütött volna. Még fiatal vagyok, nem akarom vele leélni az életem már biztos vagyok benne. Mondtam neki, hogy menjen el innen befejeztem vele, de azt mondta nem megy mert ebbe a házban az ő munkája van. Én házam, örököltem de a felújítása az ő pénze is benne van. Hogy tudok így tőle megszabadulni?

2020. jan. 21. 21:41
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
78%
A régebbi verésekről látlelet, bármi?
2020. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van látlelet meg bíróságra is ment az ügy, békítő tárgyalás volt de tovább nem ment az ügy mivel kibékültünk így visszamondtam akkor a feljelentést.
2020. jan. 21. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

(Egyszer,beképzeltség nélkül kellett volna vele beszélgetni. Egyszer azt éreztetni vele: nem csak a munkáját,pénzét szetted benne.)

Ügyvéddel kell beszélned, hogyan tudod úgy kidobni,hogy ne kelljen a gatyádat is kifizetni.

2020. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Az ilyen patkány embert fára kellene húzni.....
2020. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ügyvéd, rendőrség tud tájékoztatni.
2020. jan. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a felújításért jogosan követel valamennyi pénzt, de hallottam olyat, amikor valaki elvégzett kb. 100 ezer Ft-os felújítást, aztán 4 milliót követelt, merthogy szerinte a 100 ezres felújítással 4 millióval emelkedett a ház értéke. Na ez az ami hányinger.
2020. jan. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, engem tettlegesen nem bantott csak lelkileg az exem, en meg ugye az a fajta ember vagyok aki nem hagyja magat konnyen eltaposni. Emiatt szakitott velem, mert nem tudott porig alazni, mivel nagy az igazsagerzetem es olyankor kinyitom en is a szam am. Na ez neki nem tetszett es szakitott majdnem 2 eves kapcsolat volt. Orulok, hogy magatol lelepett.
2020. jan. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Add el a házat, hogy ne tudjon róla és szívódj fel. Az ilyen agresszív férfiak szokták agyon ütni a párjukat. Általában betegesen féltékenyek és a birtoklási vágyuktól vezérelve jön a tragédia.

Nálunk is volt ilyen férfi a családban, végül nem lett tragédia csak kórházi ápolás.

2020. jan. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!