Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barna férfiként miért indulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna férfiként miért indulok a nulláról, ha egyébként jól nézek ki?

Figyelt kérdés

A problémám a következő...

Nem tudom a nők mit esznek a szőke, kékszemű hercegeken? Miért elvárás ez? Volt barátnőm 3 év után egy szőke herceg miatt dobott, 2 éve nem hevertem ki. Kérdezem magamtól miért? Kedvességet, figyelmet, szerelmet megadtam neki, tenyeremen hordoztam és ezt kaptam cserébe hogy szó nélkül elhagyott.


Közben folyamatosan kapom a visszautasítást, hogy nagyon édes és helyes pasi vagyok, de mivel nem vagyok szőke (nem ilyen konkrétan, inkább csak finoman) így húzhatok a búsba. Nem hiszem hogy ennyire fontos a nőknek a szemszín és a haj?! Nekem is a kékszemű, barna hajú nők tetszenek, de tudnék tiszta szívből szeretni szőkésbarna nőt is, mert nincs kikötés hogy csak ilyen meg olyan legyen.



Egyébként genetikai szempontból úgy tudom, hogy barna férfiaknak erős és egészséges utódai lesznek, akik ellenállóbbak a genetikai betegségekkel szemben. Persze ez sem borítékolható, de valószínű hogy van benne igazság.


31/F


2020. jan. 24. 14:13
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
88%
Az okosság és műveltség nem egyenlő az erkölcsösséggel, szóval simán lehetnek ösztönvezérelt rbancok. Keress tovább, az ilyenek véleményére meg ne adj.
2020. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
#11, igen, ösztönlények és csak a szex jár a fejükben, ami nem lenne rossz, de úgy már elítélendő hogy kb minden nap mással.
2020. jan. 24. 14:58
 13/33 anonim ***** válasza:
90%

Barna szemű és haju, de már kicsit őszülő 44 éves pasi vagyok, ráadásul szemüveges is. De soha nem éreztem hátrányát annak, hogy milyen színű a hajam . Tudok beszélni, sztotizgatni, illetve a férfiasságommal sincs gondom, így megvan a kellő önbizalmam is.

Ha valakin a nők azt latják, hogy unalmas, önbizalomhiányos, vagy nincsenek céljai az életben, akkor lehet akármilyen színű szőrzet a fején, el fogják utasítani!

2020. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Engem pont a sző
2020. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Pont a szőke haj/kék szem nem jön be. Az összes pasimnak barna haja/szeme volt.
2020. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
#15, mégis mindkét nő aki visszautasított, erre hivatkozva dobott félre. Volt barátnőm meg nem is titkolta hogy a szőkék tetszenek neki.
2020. jan. 24. 15:27
 17/33 A kérdező kommentje:
Úgyhogy ízlések és pofonok, de a többség gerjed a szőkékre.
2020. jan. 24. 15:28
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valakinek zsánere, aztán pont az ellenkezőjével jön össze, mert valami megfogja benne, aztán dobhatja a kukába a "listáját". Nekem például a barna/fekete hajú mediterrán pasik jönnek be, de voltam már őrülten szerelmes szőke kékszemű sápadt fickóba is. A barátnőmtől évekig hallgattam, hogy neki csak egy dolog számít, hogy a pasi legyen magas, mostanra pedig 6 éve él együtt egy alacson férfival a legnagyobb boldogságban.

hidd el,nem ezen múlik. valószínűleg valamiért nem jöttél be nekik, de nem tudták maguk sem a konkrét okot, így ráfogták erre.

2020. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy nem jöttem be, ezért jöttek a kifogások.🙂 Azt mondják rólam hogy jól nézek ki, mégsem jutok semmire.
2020. jan. 24. 15:52
 20/33 anonim ***** válasza:
92%

Tehát a környezetedben lévő igénytelen ribiknek kell a dickpic?


Szerintem inkább az a baj veled, hogy hazudsz.

2020. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!