Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barna férfiként miért indulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna férfiként miért indulok a nulláról, ha egyébként jól nézek ki?

Figyelt kérdés

A problémám a következő...

Nem tudom a nők mit esznek a szőke, kékszemű hercegeken? Miért elvárás ez? Volt barátnőm 3 év után egy szőke herceg miatt dobott, 2 éve nem hevertem ki. Kérdezem magamtól miért? Kedvességet, figyelmet, szerelmet megadtam neki, tenyeremen hordoztam és ezt kaptam cserébe hogy szó nélkül elhagyott.


Közben folyamatosan kapom a visszautasítást, hogy nagyon édes és helyes pasi vagyok, de mivel nem vagyok szőke (nem ilyen konkrétan, inkább csak finoman) így húzhatok a búsba. Nem hiszem hogy ennyire fontos a nőknek a szemszín és a haj?! Nekem is a kékszemű, barna hajú nők tetszenek, de tudnék tiszta szívből szeretni szőkésbarna nőt is, mert nincs kikötés hogy csak ilyen meg olyan legyen.



Egyébként genetikai szempontból úgy tudom, hogy barna férfiaknak erős és egészséges utódai lesznek, akik ellenállóbbak a genetikai betegségekkel szemben. Persze ez sem borítékolható, de valószínű hogy van benne igazság.


31/F


2020. jan. 24. 14:13
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
#20, miért hazudnék? Van abból hasznom? Ezek a nők amúgy sem vallják be hogy ribik, viszont arra a pasira ugranak, aki leleményesebb mint én.
2020. jan. 24. 16:18
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a természetes vörös nők a zsánereim, mégis szőke és barna barátnőim voltak. Mire meg lett egy természetes vörös, akit egyébként ismertem régóta, addigra ő meg elkezdte barnára festeni a haját. 😄😄
2020. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

A genetikát jól tudod. A szőke haj/világos szem/világos bőr mindig gyengébb ilyen szempontból.


Nekem a barna hajú férfiak mindig jobban tetszettek. Én barna hajú és szemű vagyok. De persze nem ez az elsődleges, tudnék szeretni világos hajút is.

2020. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te hazudsz... És hangulatot kelteni jöttél ide. Én egy nőt sem ismerek, aki ennyire sekélyes lenne és ez lenne az elsődleges szempontja ismerkedésnél.

Nekem sem jönnek be a szőke fickók, de ha pont egy olyan jönne és szerelmes lennék belé, akkor pont le...rnám, hogy milyen színű szőr nőtt a fején.

2020. jan. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
#24, nem hazudok, sajnos ez megtörtént nem is egy alkalommal, hogy a barnaságom miatt passzoltak le. Volt barátnőm is a szőke férfiakért volt oda, valószínű idén össze is házasodnak.
2020. jan. 25. 23:17
 26/33 anonim ***** válasza:
Nos férfitársaim, levonhatjuk a konzisztenciát! Már nem elég a német prémiumautó a nőknek, már németnek is kell lenni ! :D
2020. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Amit most írsz az olyan óriási butaság,hogy annak a rendje! Van akinek a mediterránabb tipus tetszik, van akinek a szőke kékszemű hercegek,de szerintem a legtöbb embernek nincs igazán fontos zsánere. Nekem férfiként tetszett már életem folyamán szőke,barna,vörös,fekete hajú nők. De gondolom a csajoknak is tetszett már ilyen/olyan mindig más kinézetű kinézetű férfi.

Egyébként megsúgom,hogy a barna férfiak kicsit előnyből indulnak a legtöbb nőnél! Azok a nők akik esetleg azt mondták neked,hogy nekik a szőkék tetszenek, hát istenem! De nagy dolog! Szóval egyáltalán nem ezzel a problémáddal van baj szerintem. Sőt.. megmerem kockáztatni,hogy aki azt mondta neked,hogy neki a szőke kékszeműek az esetei az csak azért mondta mert valamiért nem voltál neki szimpatikus. pl:Nem voltál elég férfias, nem voltál férfiasan öltözve,van egy rossz szokásod..stb bármi.. most nem akarom sorolni. De a kiírt kérdésed az butaság! Hidd el nekem!

2020. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rossz éppen szerencsétlen helyzetekben fordulsz meg ,,rossz,, nők között! Próbálkozz mashol!
2020. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
68%

A konzekvenciát vonhatnánk le, ha a kérdés nem lenne eleve baromság...

Rengeteg sületlenséget hord össze a Kérdező, aki amúgy szerintem troll. Ha valakit sorban utasítanak el, akkor ott nagyon nem a haj, illetve - szemszínről szól a történet. Értelmes ember ezt belátná, holott nekik nem is nagyon vannak ilyen jellegű problémáik.

2020. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
#29, sületlenség, troll, blablabla.... Pfff 👎🖕
2020. febr. 3. 18:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!