Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet megállapítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet megállapítani, hogy egy nő, csak érdekből ragaszkodik hozzád, de egyébként már nem fogad el férfiként?

Figyelt kérdés

Összeköltöztünk a barátnőmmel és sok a konfliktus. Én párszor már felajánlottam neki, hogy ha nem tudja elfogadni a kéréseimet, értékrendemet, keressen magának mást, de egyszerűen nem veszi a lapot. Sőt, volt, hogy üvöltve sírva rángatott, hogy ne menjek el, mit képzelek.


Szóval elég durva, de csak nem veszi észre magát.

Otthagyni azért nem akarom, mert nem véletlenül költöztem vele össze, de előjött egy csomó probléma.


2014. nov. 30. 19:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
jó szűk a puncija, mi?
2014. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Már pedig ettől az embertől lépned kell, ha normális életet akarsz élni a jővőben. Érdekből van melletted egyébként.Ez látszik abból ahogy irsz, és a viselkedéséből. Itt nincs érzés, csak szinház.
2014. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ezt miből vehetem mégis biztosra?
2014. nov. 30. 19:13
 4/19 anonim ***** válasza:

A viselkedéséből és ahogy tesz arra amit mondasz neki, illetve amit kérsz tőle.

Nincs érzelem a részéről, ezt veheted 100%-ra.

2014. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy így kapaszkodik beléd, az már elég sokat elárul. Önérzetes nő hagyna menni (ha nem is akarna veled végleg szakítani, akkor is gondolkodási időt adna ezzel és magát sem alázná meg).


Persze önérzetes csak olyan nő tud lenni, aki képes magáról gondoskodni (jómódú vagy férfiak körében népszerű nőnek ez könnyű, élettől rossz lapokat kapó alacsony iskolázottságú nő is lehet jellemes, ha képes keményen dolgozni megélhetéséért).

2014. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Engem is a túlzott ragaszkodás rettent el, de ez biztosan rossz? Nem mindig van ez, csak amikor veszekedés után akarom rácsapni az ajtót, tudja, hogy ilyenkor néha napokra is eltűnök, sírva telefonálgat, stb.


Szoros a kapcsolatunk, lehet, hogy tényleg nagyon szeret, vagy fontos vagyok neki, de nem biztos, hogy csak érdekből, nem? Épp ezért kérdeztem hogy


HONNAN lehet megállapítani ezt.

2014. nov. 30. 19:38
 7/19 A kérdező kommentje:
Ráadásul mostanában sok a probléma. Kevés a pénzünk és nem volt sok időnk kikapcsolódni, ebbe egy kicsit kezdünk beledilizni. Február fele lesz csak jobb...
2014. nov. 30. 19:39
 8/19 anonim ***** válasza:

6 Ha szeretne az összes kérésed teljesült volna, amit kértél tőle.Az értékrendről már ne is beszéljünk.


Csak mezei paraszti ésszel gondold végig, ha szeretsz valakit, akkor ha az illető kér valamit, akkor a legjobb tudásod szerint teszed meg.


az, hogy tapad rád, az semmit nem jelent. Maximum félti a lakhatását, és a pénzt ami tőled jön számára. Az egzisztenciáról már ne is beszéljünk.

2014. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mármint mit értesz egzisztencia alatt?
2014. nov. 30. 19:52
 10/19 A kérdező kommentje:
Mert ezeket rám is lehetne mondani.... ugyanezeket, nézőpont kérdése.
2014. nov. 30. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!