Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barna férfiként miért indulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna férfiként miért indulok a nulláról, ha egyébként jól nézek ki?

Figyelt kérdés

A problémám a következő...

Nem tudom a nők mit esznek a szőke, kékszemű hercegeken? Miért elvárás ez? Volt barátnőm 3 év után egy szőke herceg miatt dobott, 2 éve nem hevertem ki. Kérdezem magamtól miért? Kedvességet, figyelmet, szerelmet megadtam neki, tenyeremen hordoztam és ezt kaptam cserébe hogy szó nélkül elhagyott.


Közben folyamatosan kapom a visszautasítást, hogy nagyon édes és helyes pasi vagyok, de mivel nem vagyok szőke (nem ilyen konkrétan, inkább csak finoman) így húzhatok a búsba. Nem hiszem hogy ennyire fontos a nőknek a szemszín és a haj?! Nekem is a kékszemű, barna hajú nők tetszenek, de tudnék tiszta szívből szeretni szőkésbarna nőt is, mert nincs kikötés hogy csak ilyen meg olyan legyen.



Egyébként genetikai szempontból úgy tudom, hogy barna férfiaknak erős és egészséges utódai lesznek, akik ellenállóbbak a genetikai betegségekkel szemben. Persze ez sem borítékolható, de valószínű hogy van benne igazság.


31/F


2020. jan. 24. 14:13
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Jó, akkor nem vagy troll, csak végtelenül ostoba, ha elhiszed, hogy a hajszíned miatt dobott eddig mindenki. Még egy eset oké, de egy csomó nő? Ne már. Valójában nagyon kevés embernek számít a hajszín. Ez csak egy kifogás, mert nem tudnak mit mondani. Egyszerűen unalmas vagy és nem érdekled őket.
2020. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Szerintem nem troll a kérdező, de nagyon egyszerű. Akinél a farokkép az alap az nagyon alja ribi. De sokkal valószínűbb, hogy ezek a nők szívatnak téged rendesen. Nem a hajad színe miatt, hanem a gondolkodásod miatt.

Ha valaki végig olvassa miket hordtál itt össze, elborzad tőle.

2020. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én szőke kék hajú 26 éves fèrfi vagyok vajnyi kevés sikerrel úgyhogy ez butaság
2020. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!