Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne elérni a nejemnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne elérni a nejemnél, hogy ne erőtesse a gyereket?

Figyelt kérdés

Ő akar, én nem.

Ez le volt tisztázva részemről kezdetektől fogva.


Először úgy tűnt felfogja és nem szívózik ezzel, de aztán most újra kezdte.


Nem és nem akarok.


De soha nem láncoltam magamhoz, a lehetősége meglett volna, hogy elhagyjon.


Mivel állítja, hogy velem akarja leélni az életét, így qurvára nem értem, miért megint azt kell hallanom otthon, hogy legyen már gyerekünk.



2019. jún. 17. 14:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerű. Azért mert ő akar.
2019. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%

Vicces lenne, ha ezt a kérdést a kedves nejed tette volna fel.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


Sehogy. Ő akar. Te nem akarsz. Story ends, ebben sosem juttok majd dűlőre. El kell engedni egymást és hagyni hogy mindenki úgy bontakozzon ki, ahogy szeretne. Te egyedül, gyerek nélkül, ő anyaként. Nektek ez kettőtöknek nem fog menni kompromisszum nélkül és ez hatalmas áldozat lenne bármelyikőtök részéről.

2019. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a vitát rövidre kell zárni. Ha ő tudta és elfogadta az álláspontod, most nagyon nem fair előhozakodni a gyerektémával. Én ultimátumot adnék meki: ha gyereket akar, pakllhat, és mehet. Viszont ha marad, ezt a dolgot el kell így fogadnia.


U.i.: húzz gumit, nehogy "véletlenül" teherbe essen az asszony tabletta mellett.

2019. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Húzzál gumit vagy hagyd el. Nem tudod elérni, hogy ne akarjon gyereket, mert ez egy érzés. Nem lehet észérvekkel lebeszélni.
2019. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Nincs szex, amíg ezen pörög!
2019. jún. 17. 15:07
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mindig pörögni fog, és egyre jobban.
2019. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kérdésben nem tud olyan megoldás születni, ami mindkettőtöknek egyformán jó.
2019. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Nem, nem, már legalább 3 éve nem hozta fel, utoljára lánykérés környkén, 4 és fél éve, akkor szerintem vérszemet kapott. Inkább Marok Marcsa, mint egy besikerült kölyök.
2019. jún. 17. 15:11
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Tudta mit vàllal.

Pènztártòl valò távozàs utàn nincs reklamàciò.


Ìgy ultimàtumot adnèk vagy elfogadja,hogy soha nem lesz gyerek,vagy most elvàltok.

Ezt most döntse azonnal.


Màskèp nem megy,mondjuk èn azonnal szakítanèk tehàt egyszer kezdene rà a gyerekre,akkor màr mondtam volna ne haragudj de ezt jobb ha befejezzük.

2019. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Inkább váljatok el.
2019. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!