Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma lehet, hogy szakítunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lehet, hogy szakítunk a barátnőmmel. Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hónapja kialakult nálam egy nagyon erős generalizált szorongás a munkám miatt, de időközben felmondtam, és nemsokára kezdek egy új helyen. A barátnőmet, akivel egy éve járunk, nagyon elhanyagoltam ezidő alatt. Tegnap beszélgettünk, és azt mondta, úgy érzi, hogy külön utakon kell járnunk. Ma még átjön este beszélgetni erről.


Én eléggé szeretem őt, és tudom, hogy ő is engem, sok mindenben passzolunk. Ha nem változtam volna így meg, hanem olyan vagyok mint előtte, igazából fel sem merült volna szerintem ez a szakítás téma. Nem győzködni szeretném, csak elmondani neki, hogy szerintem megér ez a kapcsolat még egy esélyt, eljárok pszichológushoz is ha kell. Ti hogy állnátok ehhez a témához? Vagy igazából jobb hagyni, hogy véget érjen? Csak az a baj, hogy nagyon nagy bűntudat gyötör amiatt, hogy ÉN rontottam el a dolgot. 26/F


Köszönöm előre is a válaszokat.



2020. jan. 28. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha küzdeni akar és változtatni akkor lesz folytatás, ha lemondott már rólad akkor elbúcsúzik és keresel mást helyette.

A helyedben azzal érvelnék, hogy új munkahely, más környezet és próbálsz változtatni, hogy jobb legyen, más nem tehetsz.

41F

2020. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkád volt az ok, és most kilátásban van másik, akkor lehet menthető a dolog. Mondd neki, hogy szerinted ez eléggé koözejatszott, tanultál a hibádból, szeretnél még pár hónapra esélyt kapni.
2020. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, pszichológushoz tőle függetlenül is menj el...

Igazából nem tudsz mást tenni, mint elmondod azt, amit itt írtál, hogy fontos a kapcsolat, hogy szereted, bűntudatod van és ha ő is azt érzi, hogy van még ebben a kapcsolatban potenciál, akkor te mindent megteszel, hogy a helyzet jobb legyen és megváltozz, és ebben a segítségét kéred. De semmiképp se menj át érzelmi zsarolásba, ne kelts benne bűntudatot, és hagyd dönteni.

2020. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Megpróbálom, de nem győzködöm, és felkészítem magam arra is, ha esetleg ő nem tudja tovább elképzelni ezt a kapcsolatot.

2020. jan. 28. 15:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos neki annyira elege lett, hogy midnenképpen szakítani akart :( Most rettenetesen magam alatt vagyok, nem tudom, hogyan fogok az új munkahelyemen két hét múlva kezdeni. Ezt én rontottam el teljesen. Erősen gondolkozom az öngyilkosságon.
2020. jan. 28. 23:09
 6/8 anonim válasza:
Hali ! Ne csinálj butaságot. Inkább csekkold YouTube-on a LoveAdvice Tv csatornat, hasznos tippjeim vannak.
2020. jan. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mas miatt ongyilkos.

Ne nevettes.

Mert ö megerdemli azt h ongyilkos legyel azaz felaldozd magad miatta.

En nem bűntetnem magam vki miatt .

Az a legnagyobb bunti ga le se sz.rod

Ilyen egyszeru.

Mindenki megy at ilyenen.

Kezdj el magadnak fontos lenni es.torodni magaddal.

Egyeb hasznos tipp: Ha mar halal utan stb.re gondolsz akkor kezdj el torodni az orokkevalosagoddal, mert az emberi lelek orokke el. Es most a foldon tudod eldonteni h hol toltod az orokleted. En inkabb ezen gondolkodnek el. En hiszek a jobban, menyorszagba, Jezusban es az evangeliumban. Van ennel.sokkal tobb csak keresni kell. Sok sikert

2020. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem éppen megértő komment lesz ez, de az nem is vezet semmire sem. Majd kihevered.


De ez, hogy öngyilkos lennél, ne haragudj, de ezt én egy lúzerságnak tartom. Beletört a nyeled valamibe, inkább megölöd magadat, mint hogy a padlóról felálljál és folytassad tovább az életedet. Sokan lesznek öngyilkosok, ha ilyen hülyeség miatt szaporítod a számukat, hát tudod mit, inkább nem mondok erre semmit.


Sok mindenkinek ment már tönkre a kapcsolata, nem vagy egyedül, kérdés az, hogy ki tud belőle felállni, ha egy statisztikai szám akarsz lenni az önmagukat kinyíróak között akkor legyél és meneküljél a lúzerságba, mert a gondok elől azok menekülnek el. Vagy túléled és kihevered, érdekes módon a párod miatt elmentél volna pszichológushoz, most hogy ki akarod magadat csinálni, miért nem jut eszedbe? Akkor gond volt veled és elmentél volna, most meg ki akarod magadat nyírni és az meg nem ér meg egy pszichológust? Ennyire sem méltatod magadat?

2020. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!