Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után ti együtt maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után ti együtt maradnátok vele? Hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés
Feleségemmel 4 éve vagyunk együtt. Egy éve amikor nőgyógyászhoz vittem, takargatta utána a leletet,sőt ki is dobta. Akkor valami gyanús volt már nekem, majd az emailjéből megnéztem ahol az volt írva hogy gyermekek száma 1. Na itt teljesen kibuktam, felhívtam az orvost is, feleségemet is számon kértem, majd mindenki egy abortusznak adta elő. Majd nemrég a tb-je alapján láttam egy olyat ismét hogy hüvelyi szülés, gyermekek száma 1. Na itt biztos voltam benne hogy 2x nem írnak el semmit és ez nem abortusz. Feleségem tagad mindent, sőt, nekem mi közöm van hozzá hogy 5 éve mi történt. Hát én nem tudom, de azért egy gyerek nem egy eljegyzés vagy bármi, viszont nálam ez olyan volt mintha egy ló mellkason rúgott volna, nem tudom hogy ezek után hogy fogok tudni már rá nézni. Ti mit gondoltok erről? 31/F
2020. jan. 21. 17:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon para... Okosan próbáld meg összedönteni a várat, hogy kiderüljön minden.
2020. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%

Több dolog miatt is kirúgnám a nőt:

1. hazudozik

2. ha szült, hová tette a gyereket?

3. ha van gyerek, egyértelmű, hogy alkalmatlan anyának, ha nincs vele a gyerek.

4. ha nem hajlandó a sz.páson kívül beszélgetésre is használni a kis száját, mehetne ezután ahová csak akarna.

2020. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Már nem is akarom hogy kiderüljön bármi is, mert ezt nagyon nem lehet hova tetőzni, persze mindenki máshogy fog fel dolgokat, valaki szerint semmi közöm hozzá, hát én viszont nem akarok úgy élni és nem is tudok hogy lehet hogy 3 év múlva meg majd az derül ki hogy nem is egy hanem 5 gyereke van.
2020. jan. 21. 17:14
 4/27 Hellmano ***** válasza:
86%
Szerintem itt arról lehet szó, hogy megszülte a gyereket és lemondott róla, mert az akkori párjával nem akarta felnevelni (gyakorlatilag egy elbszott kapcsolatba nem akarta a gyereket felnevelni). Tuti nagy szégyenfolt ez az életében és ezért akarja eltitkolni ezt a dolgot. Viszont, aki ilyen sötét titkokkal tud él azzal az emberrel nagyon kell vigyázni, mert bármire képes és ez nem vicc kategória.
2020. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmit, mert csak mondja hogy semmi közöm ahhoz hogy előttem mi volt. Hát én össze is raktam a cuccát hogy ha így állunk akkor a lakásomhoz sincs semmi köze ilyen felállás mellett.
2020. jan. 21. 17:16
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, lapát.
2020. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%

Nincs közöd a múltjához? Ez hülye.

Ha tudod, hogy van egy gyereke, akit megszült, majd otthagyott a kórházban/az apjánál, vagy kidobta a kukába, mert pszichopata, valószínűleg szóba sem állsz vele.


Félelmetes ez a nő. Nem mernék egy ágyban aludni vele.

2020. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
50%
Azért ne hamarkodd el. Adjál neki lehetőséget, hogy tisztázza a helyzetet. Valószínűleg pont ettől a reakciótól tarva nem beszélt erről eddig.
2020. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Persze hazudozik mindent, hogy elvetélt meg stb, de ilyen sehol nincs leírva, mondtam neki kérje ki a zárójelentést majd utána beszélünk. Egyből nem tetszett neki és jött újra hogy semmi közöm hozzá. Ráadásul olyan vizsgálatokat csináltak neki előtte, amit egy rendes szülés előtt szoktak, így aztán végképp nem abortuszról vagy hasonlóról van szó.
2020. jan. 21. 17:23
 10/27 A kérdező kommentje:
Beszélt, onnan kezdődött hogy ő egyszer vett be esemény utáni tablettát, majd mikor megláttam ezt a lapot eljutottunk az abortuszhoz, majd miután megláttam az újabb papírt a gyerekről, már vetélés stb, szóval ilyen tempóba ha még elé teszek 3 lapot a gyereknél fogunk kikötni.
2020. jan. 21. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!