Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja kitenni Facebook-ra hogy kapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés

Tudom, most kb. minden második válasz az lesz, hogy 'Minek, semmi köze senkinek hozzá...' meg az hogy ez dedós dolog. Na most ezeket a válaszokat mellőzétek légyszíves. 25F vagyok, a párom 23L. Fél éve vagyunk együtt, de már többször is említettem neki, hogy igazán kitehetnénk. Ő azonban mindig talál valami újabb kifogást... kezd kicsit idegesítő lenni, tekintve azt, hogy az exeivel 3-4 hónap után simán kitette. Elképzelhető hogy nem én lennék az akire vár? Nincs erre utaló jel, de már ez is számtalanszor megfordult a fejemben. Az én exem is elég rafináltan csinálta ezt, úgy tette ki a kapcsolati státuszt hogy csak én lássam hogy kint van, a többi ismerőse nem. Később persze a következő palijával azonnal mindenki előtt nyilvánosságra hozta minden közösségi oldalon hogy együtt vannak. Fura vagy nem, engem ez kissé zavar.


Férfiak, voltatok már hasonló helyzetben?


2020. jan. 28. 17:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
És még a pap sem hirdette ki a templomban?
2020. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert nem vállal fel. Gondolom, rájössz magadtól is, hogy miért.
2020. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%
Egyik exem azért nem engedte kirakni meg közös képet sem, mert másik barátnője volt mellettem. Szóval nem akarlak elkeseríteni,de most is ilyesmi lehet a helyzet. Akik nagyon ellenkeznek az ilyenre,azoknak vagy van más melletted, vagy akarnak mást vagy fent van társkeresőn és alkalmi kapcsolatokat keres szintén melletted. Egyébként más oka nem lehet rá.
2020. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar felvállalni, csak azért és addig van veled ameddig nem jön egy jobb.
2020. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%

Én egy kérdéssel válaszolok.

Mi a bánatért kell mindenkinek a Fb-on lenni?

2020. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!