Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is hullott szét a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is hullott szét a kapcsolata babavárás alatt?

Figyelt kérdés
Még csak a várandósságom elején vagyok de már többször megkaptam veszekedésnél, hogy takarodjak innen. Jelenleg nincs munkám, mert elmentem tanulni. Nincs lakásom, szüleim másik városban élnek. Eléggé szar a helyzet.

#terhesség #tönkrement kapcsolat #szakítás várandósság alatt #szakítás terhesen
2020. jan. 28. 20:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%
Szüleidhez nem tudsz menni?
2020. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%
Ha még nem vagy meg 12 hetes, ne tartsd meg ezt a gyereket! Apa nélkül k..va sz.r felnőni.
2020. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%

Ha így járnék nem tartanám meg

Mondom férfiként

2020. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%
Igen, meg szules elott elkoltoztem es beadtam a keresetet, masik varosban elo szuleimhez mentem haza. Ne maradj benne ebben es ha tudsz, ne huzd szulesig a kapcsolat rendezeset, lesz eleg dolgod a vegen. Sajnalom, kitartas!!
2020. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
81%

Én ezt a gyereket nőként is elvetettem volna az első olyan pillanatban, mikor megalázva éreztem magam az apja mellett. Egy ilyen szarnak a darabját akarod melengetni 9 hónapon keresztül meg azután is csupasz seggel? Ne hülyéskedjünk


Másrészt meg egy nő szüljön magának. És te nem tudsz, mert semmid nincs.

2020. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
85%

Mennyit híztál? Hangosan felröhögtem.


Ja amúgy kérdező én ezért sem akarok gyereket. Pedig élettársam szeretne, de ismerem, nem fogja bírni a kialvatlanságot, felkel minden neszre. És ez még a kisebbik gond... Csak hát ő is csak azt látja, hogy pár haverja töltögeti fel a képeket a babákról, meg ja nem lehet olyan nehéz bla bla.

totálisan nem gondolja át.

Én is azon a véleményen vagyok, hogy lehet nem kéne megtartani, pedig nem vagyok abortusz-párti.

Sajnálom.

2020. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
94%
Hát ezt nagyon csúnyán megszívtad...
2020. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
96%

#17

Talán mert ilyen szutyok családban nőttünk fel és nem akarnánk, hogy bárki átélje ezt a szülei suttyósága miatt


Egy anya, szeretheti akármennyire a gyerekét, ez önmagában qrvakevés még így is ahhoz, hogy az ember ne legyen roncs és ne dolgozza ki a belét minden segítség és minden támasz nélkül, miközben látja az egyetlen közeli embert tönkremenni abban, hogy felneveli.


Őszinte leszek, sosem akartam senkinek a terhére lenni és senkinek az életébe belerondítani. Így is mindenkinek, aki mellett ezt érzem, eltűnök az életéből és mivel tudok nélküle élni, élek is. Bár magzatként nem volt tudatom és véleményem, nem bántam volna, ha anyám megöl, hogy ne menjen tönkre. Utólag csak hálás tudok lenni neki, mert az a kevés, amit kaptam, neki köszönhető és ő mindent beleadott. De egy emberként keresett rám és nevelt fel. Szenvedett. Van fogalmad arról, milyen, mikor egy ember magára hagyva szenved? Akkor húzd ki a fejed a büdös valagadból és gondolkodj kevésbé elvakultan. Egy olyan élet, amit egy ilyen család gyereke él, nem ér annyit, hogy tönkrecsesszen egy másikat is.

2020. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
27%
59% Hány gyerekkel foglalkoztál eddig? Hány gyereked van?
2020. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
98%

Amit nem értek, az az, hogy így terveztétek? Elmész suliba, és közben bevállaljátok a babát? Egy fizetésből nagyon nehéz gyereket nevelni, pláne, hogy ezek szerint nem is dolgoztál, így kapsz 27 ezer forintot az államtól ha megszülsz.

Nem lehet, hogy ez a baba csak úgy "becsusszant", és ezt a párod nem tudja megemészteni?

2020. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!