Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is hullott szét a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is hullott szét a kapcsolata babavárás alatt?

Figyelt kérdés
Még csak a várandósságom elején vagyok de már többször megkaptam veszekedésnél, hogy takarodjak innen. Jelenleg nincs munkám, mert elmentem tanulni. Nincs lakásom, szüleim másik városban élnek. Eléggé szar a helyzet.

#terhesség #tönkrement kapcsolat #szakítás várandósság alatt #szakítás terhesen
2020. jan. 28. 20:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
33%
A gyerek nem egy szrdarab ahogy egyik kedves hozzaszolo megirta, epkezlab kapcsolatokban is megeshet h maskepp alakulnak a dolgok mint terveztek, anya ozvegy lesz, apa munkahelyi baleset kovetkezteben nyomorek, gyerek beteg, valakinek megszunik a munkahelye, nem abortusz a valasz a kerdesekre, hanem az h elore tekintunk es megoldjuk, segitseget kerunk, akarmi. Velem megtortent, szerencsere a 7.honapban, de ha a 6.heten, akkor sem vetettem volna el. Volt 1.5kokemeny evem, aztan jott valaki, amilyen meg sosem es igy szeretett meg minket, aztan minden szepen elsimult. A kicsi nagyobb lett, lett munkam, osszehazasodtunk, teljes erteku boldog csaladban nevelkedik es en evek ota kiegyensulyozott parkapcsolatban elek. Nem lehet a gyerekeinket a rossz donteseinkert buntetni es nem kell egy elethelyzetet veglegesnek venni. Most van a lent, majd lesz fent is. Nagyon szomoru h a mai vilagban mar a gyerek es az emberi kapcsolatok is csak egy mobiltelefonkategoria amit el lehet dobni barmikor.
2020. jan. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
78%

Elvetetném mert nem egy ajándék a gyerek, hanem egy sikeres együttlét eredménye. Ennyi erővel a világ összes embere cuki, kincs, csoda, hiszen mindneki volt kisbaba. Azért mert meg cukker, nem egy csoda.

De visszatérve, ne tartsd meg. Fáj fáj, de majd 60 ezer forintból egy önkormányzati lakásba élni is f.s lesz, vagy anyádék nyakán akik nem hiszem, hogy újra gyereket akartak nevelni és eltartani a felnőtt lányukat, mert az nem bírt felelős döntést hozni .

Annak ,hogy így beszél veled, ne hazudj, hogy semmi előjele nem volt, így speciel meg jobban gratulálok, hogy felcsináltattad magad vele. Meg tanulsz mellette, munka nélkül, mégjobb. Szerinted egyszerű gyerek mellett befejezni bármilyen sulit?

Felkeresnem a nőgyógyászt, elvetetném ennek a csi...kának a gyerekét, szépen kidobnám, hazaköltöznék, befejezném a sulit, elkezdenék dolgozni, és ha lábra álltam elköltöznék otthonról.

2020. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
20%
*- "ennek a csicskának a gyerekét" - az ugyanúgy az ő gyereke is.
2020. jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
85%
Hát én nekem nem kene olyan embertol semmi, foleg nem egy gyerek, aki ennyire taplo, hogy terhesen azt mondja nekem, hogy takarodjak otthonról. De kinek mi
2020. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
80%
En elvetetnem a gyereket. Nem a megfelelő embernek fogod szülni, ha magadra maradsz mindkettőtök élete pokol lesz, és küzdelmes szenvedés. Ebben a kapcsolatban ennyi volt.
2020. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
70%
És soha nem fordult még elő a történelemben, hogy gyermekes elvált szülők találkoznak és közösen nevelik fel a gyermekeket. Csak vérszerinti szülők nevelhetnek gyermekeket.
2020. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ez a fiu felejtos. Bunko majom.

Gondolom beadta hogy menj tanulni mert megse munka, de azert legalabb csinalsz valamit terhesseg alatt. Tipikus terv sokaknal, csak ok utana nem akarjak kirakni a gyerekuk anyjat azzal hogy takarodjon innen.


Cucc osszepakol.

Kozlod vele. hogy a gyerektartasra majd kuldi az ugyved a levelet es ne is almodjon rola. hogy nem fizet, mert allamilag behajtattod rajta es akkor vagy napjaba 5000-ert uki a boriben vagy kozmunkaztatjak. Valami ilyesmi a modi, nezz ra mi az aktualis.

Vagy ha abortusz mellett dontesz, akkor abortusz.

Anyuekhoz visszamegy. Melysegesen megkoszonod nekik a segitseget, elmondod micsoda lelki terrorban tartott a fiu higy ertsek - mert ez az.

Sulit levelezon vagy bejarva folytatod.

2020. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!