Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem újabban gyakran ír rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem újabban gyakran ír rám facen 7 évet voltunk együtt,1 éve szakítottunk. Alig beszéltünk ez idő alatt. Most mi baja van?

Figyelt kérdés
Egyedülálló ő is és én is. Tényleg nincs senkije mert falun élünk,tudnék róla egyből. Nem rég zenéket küldött nekem,hogy hallgassam meg,és azt irta,hogy nem tudja,hogy miért.. de jó volt velem beszélni. Jaa és azt is,hogy ő nagyon jól tudja,hogy én még szeretem. Az ő érzseiről nem beszélt! Egyébként a kapcsolatunk az ellaposodás miatt lett vége, nem csaltuk meg egymást.
2020. jan. 28. 23:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hm.. talán mert akarok tőle valamit.
2020. jan. 29. 14:33
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez a gyerekes játszmázás inkább a tini kategóriába való. 7 évig voltatok együtt, és képtelenek vagytok kimondani, hogy újra összejönnétek? Röhej. Amúgy ha 7 év után ellaposodott a kapcsolat, akkor mi lett volna később? Meg az ilyent mi értelme van folytatni, ha amúgy sem működött?


Egyébként elég esélyes, hogy a forgatókönyv valahogy így fog kinézni: ígyis- úgyis összejárogattok egy ideig, esetleg megpróbáljátok újra, aztán kis idő múlva ismét rájöttök, hogy teljesen fölösleges volt az egész, mert ugyanúgy nem működik a kapcsolat.

2020. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!