Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Barátommal jól el vagyunk. Édes , kedves , aranyos velem. De a semmiből előkerültek az exbarátnők és beszélt velük. Nem ő kereste őket. Ezt nem titkolta el előlem. De én valahogy így is ki akadtam. Most ezért nem akarom ot elveszíteni mert túl reagáltam. Végül is ő nem hazudott nekem. Mivel látta , hogy ki akadok akkor el kezdett viccelődni is velem amit én komolyan vettem. Mit csináljak , hogy legyek lazább és a sok hülyeségekkel ne üldözzem el ?
2020. jan. 29. 04:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd el.
2020. jan. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Azért az exek felbukkanása mindig vészjósló dolog...
2020. jan. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi van ezekkel az exekkel. Párom egyik exe,akinek már családja van,pár hónapja kereste és a tel.számát akarta elkérni,hogy feltudja hivni. Párom írta neki,hogy nem és inkább a férjeddel,gyerekekkel foglalkozz. Most nemrég egy másik bukkant fel. Nem is értem ezeket. Érdekes módon az én exeim nem bukkannak fel,talán mert értelmes exeim voltak,nem tinipitsák.


Egyébként az ex azért ex,mert nem működött vele,semmi keresnivalója egy új/másik kapcsolatban. Azt vettem észre,hogy a nők sokkal pofátlanabbak,konkrétan letojják,hogy Te is ott vagy,mint jelenlegi társ.

2020. jan. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Dettó, párom exe pár hónapja felhívta tefonon (évek óta nem változott a tel száma) és elkezdett sztorizni neki a kislányáról, az életéről, blabla... Kit érdekel? Párom megpróbálta a beszélgetést rövidre zárni, tudtommal azóta nem történt ilyen eset, de nem tudtam hova rakni.


Viszont nekem az segít ezt az egészet rendezni, hogy engem választott és nem exét, az ex valamiért ex, nem hiába, és megpróbálok nem foglalkozni vele.

2020. jan. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Én jóban vagyok az exeim nagy részével, és a feleségemnek is a legjobb barátja az egyik exe. Nincs ebben semmi.
2020. jan. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 LazyJones ***** válasza:
73%
Egyetértek #5-el, önmagában az, hogy egy ex ott van, nem jelent semmit. Nem tudni, hogyan szakítottak, miért, milyen viszonyban, simán lehet ex később barát, vagy simán csak egy felszínes ismerős.
2020. jan. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A sötétség leple reád borult...
2020. jan. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megmondhatja az exeknek hogy ne hívogassák, mert párjának ez nem tetszik.
2020. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"semmiből előkerültek az exbarátnők" Hányan? Egyszerre?
2020. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs , hogy hányan. Hogy tényleg beszél-e vagy csak engem akar dühíteni , hogy mennyire vagyok kitartó. Nem tudom. Csak most már kezdek elbizonytalanodni sajnos , hogy mi lesz ebből. Én próbálom nem fölvenni ezeket a gyerekes dolgokat. Előbb utóbb abba hagyja ha látja , hogy hidegen hagy
2020. jan. 29. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!