Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Van egy párom. És a haverjának a barátnője mostanában a pasimra ír.Minden kis szarsággal. Meg képet küld neki magáról. De ezt a pasim sose mondta el nekem.Most is csak véletlen. Azt mondta semmi komoly ,meg ő nem írna neki csak a nő ír. Ti kiakadnátok?
2019. ápr. 19. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Ez a Felnőtt párkapcsolatok kategória. A kis tinikategória lejjebb található.


Bizalomról és őszinteségről hallottál már? Ha ő nem ír a csajnak, akkor meg mit hisztizel. Majd rájön a kiscsaj, hogy levegőnek nézik.

2019. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De visszaír
2019. ápr. 19. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy beszélnek, szerintem még elmegy. Itt a fotóküldözgetést nem értem.
2019. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez se normális. Nem tudom a csajnak hogy esne ha én a pasijára írnék minden szarsággal....
2019. ápr. 19. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Baráti társaságban ez természetes dolog. Ahogy előttem is írták, felnőtt párkapcsolatok kategória. Egy felnőtt párkapcsolatban pedig nem akadunk ki azon, hogy a párunknak vannak ellentétes nemű ismerősei meg barátai akikkel beszélget.

Bizalom... ha nem bízol a párodban akkor minek vagy vele? Nem tök mindegy, hogy ki írkál neki? Attól, hogy egy csaj küld neki néha képeket nem fog megcsalni. Ha ennyi nem fér neked bele a kapcsolatba akkor nem nagyon lesz értelmes párkapcsolatod.

2019. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó,akkor én is írhatok pasiknak,akik a "haverjaim" ?
2019. ápr. 19. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Miért ne írhatnál? Teljesen természetes alap dolog. De előtte inkább a fejedben tegyél rendet.
2019. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rám is szokott írni a párom legjobb barátja, sőt, az exeim haverjai is írtak. Felköszöntöttek szülinapon, húsvétkor, karácsonykor, küldtek videót olyan dologgal kapcsolatban amit tudok értékelni mert az ismerősi körükben csak rám jellemző, vagy csak megkérdezték hogy ment a napom.

Én ezt úgy vettem, hogy boldog vagyok, hogy a párom számára fontos emberek elfogadtak. És én se mondtam el a pàromnak mert azt se mondom el, ha egy volt osztálytársam rámír, vagy akármi. Viszont el sem titkolom mert egyszerűen nem kell ezt nagy dobra verni

2019. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!