Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz a párkapcsolatokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz a párkapcsolatokról? Van most? Szeretnél?

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 23:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Mit lehet gondolni róla? Lehet jó és rossz, ez a két személytől függ.

Már nincs egy pár hónapja, és persze szeretnék, miután túlléptem az előző sérelmein, de nyilván akkor sem minden áron szeretném.

2020. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó párkapcsolat hatalmas boldogságot hoz, egy rossz párkapcsolat pedig hatalmas szenvedést.

Jelenleg nincs, de természetesen örülnék, ha lenne.

2020. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
#2 Szerintem egy jo parkapcsolat elvesztese okoz hatalmas szenvedest. Nincs parkapcsolatom es nem is kell, mert a nok verszivo piocak. Amig elonyuk szarmazik a ferfibol tartjak, ha mar nem vagy latnak jobb kant, akkor azonnal tipliznek. Jo nem azonnal, elobb meg eljatszak a hattyu halalat, hogy nem kell nekik kapcsolatot most, meg blablabla, de 1 honap mulva mar valami kollegaval nyomulnak.
2020. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én szerintem képtelen vagyok megfelelni a párkapcsolati normáknak és igazából csak elszomorít, hogy egyesek hogy is vélekednek vagy viselkednek a párjukkal. Természetesen nincsen.
2020. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Társkereső írását akarsz nyitni vagy mi?
2020. jan. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Irodát...
2020. jan. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Egy jól működő párkapcsolat lehet a világon a legjobb dolog.

Nekem nincs, de szeretnék.

2020. febr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 opened paradise ***** válasza:
40%

Számomra az a teljesség, emiatt sokszor meg is kaptam már, hogy kapcsolatfüggő vagyok. Pedig egyszerűen csak így vagyok bekötve. Sose akartam kiélni magamat, mindenkivel egy életre terveztem,már tini korom óta. Sőt, talán előtte is ezt akartam:D

Ha valakivel szakítottunk, akkor azt sose én léptem meg, akkor se ha már rég meg kellett volna tegyem.

Nemrég ért véget egy 4 éves kapcsolatom, jelenleg nincs. De nem nekem való a szingliség:D

2020. febr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem egy érzelmekkel teli, boldog pàrkapcsolat olyan pluszt tud adni az ember életének, amit semmi és senki màs nem.

Van. 10 éve együtt, 8,5 éve hàzasodtunk össze. :).

34/N

2020. febr. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16 éve vagyunk együtt, 14 éve a férjem. El se tudnám képzelni nélküle az életem, nem is akarom. Ő jelenti a biztonságot, a szerelmet, a szexet, a barátságot, mindent.
2020. febr. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!