Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti maradnátok egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőmmel pár hónapja vagyunk együtt, sajnos távkapcsolatban élünk és elég ritkán tudunk találkozni. Nekem a munkám miatt sokszor foglalt a hétvégém és ő sem ér rá mindig.

Amikor találkozunk sem szexelünk mindig, mert vagy menstruál, vagy az elején, még túl gátlásos volt. Én próbálkoztam de mivel megvolt neki, nem akarta. Amikor találkozunk, sokszor sír, nagyon ragaszkodik hozzám, és érzékeny lány de egyébként nagyon szeret és én is őt. Igazából a távolság a probléma, és a találkozás hiánya. Ami nehezebbé teszi, hogy problémás az élete. Sokszor nagyon negatív, elővetiti, hogy biztos szakítunk, vagy, hogy nem leszünk szokááig együtt, mert biztos elhagyom.

Nem szeretném elhagyni, meg sem fordult a fejemben, a kérdésem arra szól, hogy ti boldogok lennétek e egy ilyen lánnyal? Én nem vagyok túl empatikus egyébként, de nagyon szeretem.

Ő 22 éves, én 29


2020. febr. 1. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem maradnék, eleve bele sem mentem volna a távkapcsolatba mert több fájdalmat okoz mint örömet. De attól függ. Ha neked így jó és te boldog vagy akkor hajrá.

De ez csak akkor fog működni ha elég hamar össze tudtok költözni.

2020. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd én most dobtam ki egy nagyon nagyon jó nőt amiatt mert állandóan azt fújta h szex után elfogok tűnni..namost nekem ehhez nem kellett szex sem, meguntam az egészet, vetitse másra a multbeli dolgait. Szerethetne is, de nem, inkább a negativ forgatókönyvekbe teszi a figyelmét.
2020. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék. Te is leírtad, hiába szereted, nem vagy boldog vele!
2020. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolat, NEM kapcsolat!
2020. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó oldala is van, mert amúgy annak ellenére, hogy nem szexelünk elég szenvedélyes és gyönyörű. Nagyon romantikus és, szerethető. Csak kicsit furcsa a természete, igazából nagyon más mint az átlag.
2020. febr. 1. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se maradnék. Ennek semmi értelme nincs.
2020. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem százas a nő.
2020. febr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annak tényleg nincs jövője, hogy két hetente egyszer megdugod. Már bocs!
2020. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!