Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék a rossz fej?

Figyelt kérdés

Párom szerint nem vagyok jó fej mert megsertodom olyanokon amiken ő viccel, és en nem veszem a poént.

Pl

Ma van a nevnapja. Múlthéten is kérdeztem mit kér "meglepetésnek", van e valami vágya, most nem jutott eszembe semmi.

Mondta nem kell semmi. Még hétvégén is többször kérdeztem, főzzek e valami finomat, vagy süssek egy sütit. Erre ő. Nem, nem kell.

Ma reggelinel megettem egy avokádót es öt nem kérdeztem kér e.

Erre dobja ki a héját, megjegyzi "viccesen" , biztos ez volt a nevnapi meglepetésem.

Mondom azt mondtad nem kérsz semmit, most miért kell szemrehányást tenni?

Erre ő : csak vicceltem..

??


2020. febr. 3. 08:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kérdezgetni,hogy minek örülne. Lepd meg,csak van fantáziád?!
2020. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
Én biztosan mondtam volna neki: persze, az mind a tied, edd meg mind!😃 De amúgy nen mindennap tud az ember mindenféle "humort" tolerálni, poénnak semmiképp nem mondanám, mert nem vicces!😃 Viszont nem gondolom, hogy megakart bántani ezzel.
2020. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
*nem
2020. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez már megint miféle dedó?
2020. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"10-ből 9,5 pasi azt mondja nem kell."

Pedig azt hittem a férfiak mindig megmondják mi kell... Legalábbis itt a GYIK-en mindig ezt írják a férfiak, hogy "Én nem nő vagyok, hogy ne mondjam ki, amit gondolok" blabla 🙄🙄

Összezavarodtam.

2020. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!