Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy teljesen hülyére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy teljesen hülyére vesz engem?

Figyelt kérdés

2018 óta folyamatosan próbáltam megszerezni egy hölgyet, de akárhányszor találkoztunk, akárhányszor próbálkoztam közelebb kerülni hozzá, valahogy mindig visszautasított... A Tegnapi nap folyamán eldöntöttem, hogy végleg befejezem, és elengedem, de ekkor jött a furcsa válasz. Mikor leírtam, hogy vége, és viselkedjünk barátként csak, ekkor jött a fordulat... Írta, hogy ő ezt nem így tervezte el, ő többet akart és ő nem fog engem elengedni... Miért nem tudta ezt majdnem 2 év alatt elmondani? Én már őt elengedtem, de hosszan beszélgettünk, írtam, hogy mi esett rosszul, erre ő hogy minden jobb lesz, igyekezni fog, stb..

Mit tegyek most?

22/F



2020. febr. 3. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Hiányozna neki hogy bókolj, fuss utána, meg simogasd az egóját, de amúgy ugyanúgy lesz..na.
2020. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Jól látod, hülyére vesz és kihasznál. Nem akar tőled semmit, de most hirtelen megijedt, hogy ha abbahagyod, akkor nem lesz ki fényesre nyalja a hátsóját és pumpálja az egóját.
2020. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Semmi gond, beszélj meg randit és lépj tovább szexuális irányban. Ha még nem volt csók, most legyen, ha még nem volt petting, most legyen, stb. Ha továbbra is csak megjátssza magát, engedd el.
2020. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Mit csinálj? Amit elterveztèl. Engedd el. Ő semmit sem akar tőled komyabban, csak ahogy az első válaszoló is fogalmazott, az "egosomimit", a hódolást.

Most gondolkodj reálisan, ha tènyleg akar tőled valamit, mièrt utasított el eddig? Hagyjuk már, hogy most jött rá...

Ès ha igazán jót akarsz magadnak, az ilyen elcseszett embert narátkènt sem akarsz megtartani. Amúgy sincs úgy barátság, hogy az egyik közben a másik után sóvárog. Töltsd, ne tartsd vele a kapcsolatot a továbbiakban.

2020. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy az jó, amit a hármas ír, most menj rá kőkeményen, hogy akkor randi, csók stb.
2020. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 DakotaDamon ***** válasza:
86%

Elsőre én is azt írtam volna, hogy hagyd a fenébe, ha eddig nem alakult ki nála semmi és mindig visszautasított, akkor ez már csak kapálózás.

De #3 tényleg mond valamit. Menj rá, ha komolyan gondolja hogy akarja, akkor itt az ideje, veszíteni nem veszítesz vele - vagy összejön, vagy nem. Két év után ennyi még belefér. De tényleg ne finomkodj, menjen a csók, petting ésatöbbi! Mert ha most is csak húz, akkor a sima romantikázás és ott vagy neki, pont ugyanannyira kényelmes lesz csak neki, mint az, hogy eddig futottál utána.

2020. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Randi 1 héten belül, és írd ki FB-ra, hogy együtt vagytok.

Ha ez megy, akkor igazat beszélt.

2020. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jaja, startolj rá mostmár rendesen aztán lesz ami lesz. Mutasd meg neki a benned szunnyadó szörnyet. :D
2020. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem jött össze mással, amiben ő reménykedett és még te ott vagy neki.
2020. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak eszembe jutott a falumból egy legendás történet. Ma már idős emberek. Volt egy szerelmes férfi akit a nő mindig elutasított. Aztán teltek-múltak az évek - valamiért, ezt nem tudom - nem jött össze a nőnek kapcsolat. 30 éves szülinapján megüzente a férfinak, hogy most már jöhet.

Egy szépen leélt élet, ma már unokáik vannak.

Te tudod Kérdező mennyire kell neked ez a lány?

2020. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!