Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy teljesen hülyére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy teljesen hülyére vesz engem?

Figyelt kérdés

2018 óta folyamatosan próbáltam megszerezni egy hölgyet, de akárhányszor találkoztunk, akárhányszor próbálkoztam közelebb kerülni hozzá, valahogy mindig visszautasított... A Tegnapi nap folyamán eldöntöttem, hogy végleg befejezem, és elengedem, de ekkor jött a furcsa válasz. Mikor leírtam, hogy vége, és viselkedjünk barátként csak, ekkor jött a fordulat... Írta, hogy ő ezt nem így tervezte el, ő többet akart és ő nem fog engem elengedni... Miért nem tudta ezt majdnem 2 év alatt elmondani? Én már őt elengedtem, de hosszan beszélgettünk, írtam, hogy mi esett rosszul, erre ő hogy minden jobb lesz, igyekezni fog, stb..

Mit tegyek most?

22/F



2020. febr. 3. 13:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad hány éves a lány. 14?
2020. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A válaszokat olvasva nagyjából egybehangzóan alátámasztottátok, hogy itt az ideje továbblépni...
2020. febr. 3. 18:34
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

12: 4-en mondták ezt.

6-an az ellenkezőjét.

2020. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha már 2 évig sóvárogtál utána kár lenne nem kideríteni, hogy igazat beszél e vagy sem. Ha csak félt, hogy elveszíti a friend zoned lelki támaszt az hamar kiderül.
2020. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azt kell mondjam, esetleg félsz egy kapcsolattól.

Ez a lány csak addig érdekelt, amíg elutasított.

2020. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!