Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsajtanatok ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsajtanatok ha a pasi massal irkalt facebookon es elobe is beszelgettek par szot?

Figyelt kérdés
Elmondta a baratom meg azt is hogy hulye volt nem tudja miert tette de engem szeret.
2020. febr. 5. 06:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szituáció függő. Párkapcsolat előtt ha voltak ellenkező nemű barátai akikkel sose volt semmi (nem exek!) akkor tőlük nem lehet eltiltani, illetve nem érdemes.

A téma egyértelműen olyan jellegű volt? Mi történt?

2020. febr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Na jó az eddigi kommenteket nem olvastam mert egy jó ideje nem frissítettem az oldalt...

Teenager dráma, romantika, írjatok belőle valami jó "se veled se nélküled" szupcsi-lávcsi filmet.

2020. febr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hat a kiscsaj szerelmes bele a baratom meg biztatta egy kicsit,azt mondta h hulyesegbol es tudja h hulye volt meg nem kellett volna
2020. febr. 5. 08:37
 14/17 A kérdező kommentje:
A baratom 25 en 30 a kiscsaj 15
2020. febr. 5. 08:39
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyi eszetek van mint egy irattartonak 😂 te elgyengultel de az ok, a hapsid meg 15 eves csajokat fuzoget.
2020. febr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez nálam nem megbocsátás kérdése. Akármilyen jóindulatú vagyok és akármennyire is igyekszem nem sárkány lenni, érzelmeim nekem is vannak és azt, hogy kiben bízom és kihez merek egy ilyen után kötődni, nem tudom befolyásolni. Apró dolog, de alkalmas arra, hogy megfertőzze a kapcsolatot. És mivel fordítva kényesen figyelek az ilyesmire, eléggé inkorrekt is lenne.
2020. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Bocsánat kedves Kérdező, de Te az alábbiakat írtad: "Hozzatartozik az igazsaghoz h kb 2 honapja elgyengultem es hagytam h megcsokoljon az exem de o ezt nem tudja,mivel elloktem magamtol ugy gondolom ez nem szamit,vagy igen?" - Te eltitkoltad, de elmondásod szerint a barátod őszinte volt és elmondta Neked. Akkor most kinek is kell(ENE) rosszul éreznie magát? Te őszinte sem tudsz lenni vele, akkor mi is a kérdés? Vagy azzal, amit a barátod tett, amögé bújsz Te is? És akkor a Te "pici afférod" már nem is számít, igaz? Első körben a másikra mutogatás és a "jaj de nagyon rosszul érzem magam amiatt amit velem tett" helyett őszinte lennék vele. De gondolom, ha őt ez rosszul érintené (utalnék arra, hogy TE NEM VAGY ŐSZINTE) és ennek hangot is adna, akkor Te lennél még jobban halálra sértődve.
2020. febr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!