Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységre megoldás?

Figyelt kérdés

Barátommal mindketten 20 évesek vagyunk. Ő most fél évre elkerült messzire egy suliba és csak hétvégente találkozunk. Előtte sokat együtt voltunk, szinte minden nap együtt aludtunk fél éven keresztül. Nagyon jól kijövünk és úgy érzem ő a másik felem, soha senkivel sem volt ennyire kiegyensúlyozott a kapcsolatom. Viszont nem rég került el messzebbre és én nagyon rosszul viselem. Folyton féltékenykedem. Főleg ahogy látom hogy mennyi lánynak ismerőse lett és valamelyiknek régebbi képeit is lájkolgatta (aki amúgy tényleg nem csúnya). Lehet hülyeség ezt így nézegetni, sőt biztosan. Neki ezt nem mondtam mert nem akarom a hülyeségeimmel elmarni magam mellől, próbálom inkább magamban rendezni a dolgokat, de nagyon nehéz. Néha úgy érzem, hogy ebbe beleőrülök és nekem nem hiányzik ez az érzés. De közben meg nagyon szeretem. Szeptembertől én évekre elkerülök még messzebbre egyetemre, akkor is csak hétvégente fogunk találkozni és így most azért is kicsit aggódom.

A féltékenykedésre pedig nem ad okot, nem csak mondja de ha együtt vagyunk mindig be is bizonyítja hogy tényleg én vagyok neki a legfontosabb és bármit megtenne értem, amikor velem van ebben soha nem is kételkedem.

Egyszer volt régebben hogy egy lánnyal elkezdték lájkolgatni egymást (olyan képét is beljákolta a csajnak ahol a fél segge kint volt a lánynak). Ezt pedig oda vissza amíg az össze képet végig nem lájkolták a másiknak, végül pedig barátom ráírt és elkzedtek beszélgetni, akkor jól össze is vesztünk ezen és végül igazat adott a felháborodásomnak, röviden ennyi a történet de engem ez pl elég rosszul érintett és valahogy ez most is bennem van.

De akkor is kicsit betegesnek érzem a féltékenykedésemet és ezen nagyon szeretnék változtatni csak nem tudom hogyan.



2020. febr. 5. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ötleted van?
2020. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át, és tedd magadévá a következő bölcsességet (amit nem én találtam ki).: Aki szeret, az hűséges marad. Aki nem marad hűséges, az sosem szeretett igazán. Aki meg nem szeret, azzal nem érdemes együtt lenni.
2020. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megcsal az végül úgy is ki fog derülni... nem lehet sokáig titokban tartani a rosszat.
2020. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!