Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy ffi be, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy ffi be, de házas vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron összeismerkedtem a munkahelyemen egy akkor még házas ffi-vel. Barátkoztunk leveleztünk sokáig és sajnos vagy nem sajnos egymásba szerettünk. Viszonyunk lett és ez elég hamar ki is derült,a barátomat a felesége rögtön otthagyta, ő pedig felmondott .nekem a férjem megbocsájtott.Én ugy gondoltam hibáztam ,nem akarok válni stb. stb. de nagyon pici időn belül egyszerűen nem tehettem róla de muszály volt látnom a srácot hiányzott,tudom nem szép de visszahívtam. újból viszonyunk lett , elég kemény szerelmi viszonyunk, fülig szerelmesek vagyunk egymásba szinte létezni nem tudunk egymás nélkül,a srác könyörgött térden állva hónapokig hogy legyek korrekt és szóljak a férjemnek, de én igazából nem szeretnék elválni, nem birom otthagyni a férjem a családom, de nagyon szeretem a srácot, közben újból lebuktunk, de a férjem még most is megbocsájtott , a srác kezdett beletörödni hogy vége , de ma nem birtam tovább a bennem lévő nyomást és újra meg kellett keresnem , újból vele Is vagyok, Szeretem , nem tudo nélküle meglenni , de a családom sem birom elhagyni. érlek benneteket adjatok tanácsot véleményt ,hogyan döntsek mit tegyek mert ez kinyir mindhármunkat előbb utóbb .

2020. jan. 30. 15:27
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
10%
Legyél szerető.
2020. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Hát mindenre gondoltam de hogy kamunak tartotok arra nem ,, ha hülye vagyok akkor az,, tanácsot irj ne azt hogy szerinted igaz e a sztorim ,, istenem ilyen bohocokat,
2020. jan. 30. 15:45
 3/42 anonim ***** válasza:
49%

Szereted a ferjed ezért nem akarsz válni, de szereted a másik srácot is és vele is szeretnel lenni.


A megoldás a jó komunikacion múlik, ha a férjed “megbocsajtott” anno akkor lehet, hogy elég nyitott gondolkodású ahoz, hogy meg tudd ezt beszélni vele.


Ez amiben vagy már poliamor kategória, nem ritka dolog csak sokan tagadjak vagy elnyomják magukban.

Ha a férjed nyitott a poli kapcsolatra akar mind a két férfivel is lehetsz tökéletes pár kapcsolatban.

És igen ez működhet, nálunk mukodik.

2020. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
5" ! A férjem soha nem osztozna rajtam, tudom igen 2x megbocsájtott de nem osztozna
2020. jan. 30. 15:49
 5/42 anonim ***** válasza:
94%

"Szereted a ferjed ezért nem akarsz válni, de szereted a másik srácot is és vele is szeretnel lenni."


A nagy szart szereti a férjét. Ha szeretné, akkor nem csalta volna meg és nem verte volna át. Inkább válj el és hagyd, hogy a férjed olyan nőt találjon, aki valóban megbecsüli. Bár a férjed is idióta, hogy megbocsájtott neked, szóval összeilletek.

2020. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy pillanatig ne magadat nézd, hanem a férjedet. Évek óta megalázod. Ezt érdemli? Szerintem nem. Válj el.
2020. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
62%
5 vagyok.. nem tudhatod.. ezt csak ahogy mondtam jó kommunikációval lehet megoldani. Ha úgy van ülj le vele és vedd elő a témát kérdezd meg miért bocsátott meg? És probald elmondani h miért tetted amit, hogy nem csak egy kis kaland volt mivel érzelmek is vannak. Ha jól tudtok erről beszélni akkor már fel lehet vetni a témát higy nyitottak legyetek. Etikus nonmonogamia. És őszintén mondhatom amióta mi ilyen kapcsolatban vagyunk azóta igazán boldogok vagyunk
2020. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
9ˇ" es már elmondtam neki hogy szeretem a srácot, ő aztmondta gondoljam át mit akarok és ha akarok ,mehetek vele, aztmondta nincs 3an párban de elválni nem birok tőle . én most kénytelen vagyok neki igy azt hazudni hogy a sráccal vége , pedig még ő is azt mondta ha a férjem tárgyalóképes lenne , még abban is benne lenne csak ne veszítsen el ,
2020. jan. 30. 15:59
 9/42 anonim ***** válasza:
0%

9’ .. a férjed nyitott ra. Tudja hogy szereted. Most már csak azt kell megmutatni hogy a férjed is szereted. Most már tényleg csak a komunikacion múlik minden.

Beszéld át vele többször és ha kell olvasatok a poliamoriarol. Meg tudod győzni a férjed, de majd te is el kell fogadd ha p is szerelmes lesz egy lányba.

2020. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
50%

Írj +/- listát!


Írd le, hogy mi szól a házasság, és mi az új kani mellett.


Amelyiknél több, és erősebb a + jel, azt válaszd.


Ennyi.


De a fő, anyagilag megteheted a válást? Akkor is, ha az új kani esetleg mégsem marad veled?

2020. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!