Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom "látványosan lekapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom "látványosan lekapott" a volt barátom előtt. Szerintetek csak átver?

Figyelt kérdés
Találkozóra mentem a barátommal, megbeszéltük. Úton felé összefutottam a volt barátommal, megállított, mondta a hülyeségeit, amit régen. Próbáltam tovább menni, de erőszakos volt, közben megérkezett a barátom, kihúzta magát, ránézett ilyen tudjátok, mint amikor kakaskodnak a csávók, de egyetlen szót sem szólt. Szóval így a volt barátom kicsit hátrébb ment és akkor odafordult hozzám és megcsókolt, majd átkarolt úgy, hogy ő legyen köztem és a volt barátom között, így mentünk el mellette, miközben végig "úgy" nézett rá. Amire ő azt mondja, meg akarta mutatni neki, hogy már az "övé vagyok". (Amúgy ismerik egymást, vagyis régen volt köztük balhé.) De én arra gondoltam, hogy összejátszanak és csak velem szívóznak és talán ez valami fogadás vagy nem tudom. Mivel a volt barátom ki akart használni és erőszakos volt velem, a mostani barátom utálja és azt mondta, csak egyszer fussak vele össze.. De most lényegében nem mondott neki semmit. Szerintetek mit jelenthetett ez valójában?

2020. febr. 6. 17:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Cigányok vagytok?
2020. febr. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nem
2020. febr. 7. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!