Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

D.V.97 kérdése:

Hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

22 éves lány vagyok, aki 4 éve a családjával egy nagyobb városba költözött egy kis városból, hogy vállalkozásba kezdjünk. Megismerkedtem itt a párommal, akivel mostmar 2,5 éve vagyunk együtt. 1 évet távkapcsolatban éltünk az elején mert ő 200 km-rel messzebb lakik én pedig még egyetemre jártam. Mikor végeztem a sulival úgy gondoltuk, hogy lépnünk kell mert ez így nem mehet tovább. Mivel ő nem akart költözni ezért én költöztem az ő városába. Albérletben lakunk 1,5 éve.

A problémám: Tavaly nyáron mondtam a páromnak, hogy haza szeretnék menni 2 hónapra, hogy segítsek a szüleimnek a vállalkozásban , amit értünk kezdtek csinálni, hogy nekünk könnyebb legyen. A párom válasza az volt, hogy ha elmegyek ne is jöjjek vissza.

Mivel az első szerelmem , az első kapcsolatom ezért itt maradtam . Idén újra ugyan ez a helyzet áll fent , annyi változással, hogy a családi vállalkozás mellett lenne lehetőségem sajátra is. Mondtam a páromnak , hogy költözzünk együtt vissza a városba. Ő hallani sem akar költözésről és semmi változásról.

Párkapcsolatunkban soha nem volt okunk féltékenynek lenni egymásra, megbízhatunk egymásba. Én mégis úgy érzem, hogy belefáradtam a kapcsolatba. Nem tudom hogy ez szerelem vagy már csak megszokás. Úgy érzem magam, mint egy középkorú anyuka aki 8 órát dolgozik haza megy mos , főz és takarít. Ha valami nincs meg akkor pedig jön a nem csinálsz semmit mondat. A párom nagyon makacs és egy kicsit önző is úgy gondolom. Azt tudom , hogy szeret , de nem tudja kimutatni az érzelmeit . Pusziért , ölelésért úgy kell könyörögnöm és akkor is "jaj csikiz a hajad". Ő azt mondta , hogy már azt képzelte hogy én leszek a felesége nem pedig ilyeneken gondolkodok , hogy el akarok költözni. Nem tudom mit csináljak.



2020. febr. 7. 11:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A szerelemért felelős hormonok, ha nem ápolják, fél-két év alatt lebomlanak.
2020. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!