Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám lebeszélni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám lebeszélni az egyetemről?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőm egyetemre akar menni de csak azért mert minden osztálytársa megy, meg azért, hogy legyen egy szakmája de olyan dolgot akar csinálni később, hogy ahhoz nem kell egyetem. El is mennék vele abba a városba csak nem vagyok benne biztos hogy Magyarországon 1 fizetésből el tudnánk lenni. És félek ez így rossz véget érne

2020. febr. 9. 10:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen okkal ne menjen egyetemre. Ha el is megy, az első félévben ki fog bukni. Majd amikor már tudja, hogy mit akar és ahhoz szükséges az egyetem, támogassad benne. Persze akkor már munka mellett, levelezőn fogja csinálni.
2020. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%

Egy ilyen helyzetben az egyetlen normális döntés az az, ha támogatod őt. Szóval szerintem vagy észhez kapsz és támogatod, mellette állsz vagy pedig folytatod ezt és remélhetőleg ő kap észhez és továbbáll. Ha egyetemre jár, akkor az csak pozitívumot jelent számára, fejlődést. Egyetem mellett is lehet dolgozni, vannak duális képzések egyes területeken, vannak diákkedvezmények, vannak ösztöndíjak és levelező mellett is lehet dolgozni, illetve végső esetben ott van a diákhitel is.

Nekem volt olyan barátom, aki szakmunkásként dolgozott, én pedig akkor kezdtem az egyetemet egy bölcsészettudományi karon és mást sem hallottam tőle, csak azt, hogy én mekkora egy segghülye semmitérő haszontalan rakás sz&@#r vagyok, úgysem fogom tudni elvégezni az egyetemet, még arra sem vagyok képes, az érettségim is tuti csak a szerencsén múlott, meg alapból az érettségi is egy nagy semmi, úgysem ér semmit majd a diplomám sem, mennék el inkább árufeltöltőnek vagy pultosnak stb.,stb., ott is hagytam őt a francba. Az ilyen emberek csak lehúznak, gátolnak a fejlődésben, az utadban állnak és emiatt egy büdös szót nem érdemelnek még magyarázatként sem. S

2020. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!