Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen srácok így képzelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen srácok így képzelnek el egy kapcsolatot, vagy csak éretlenek még?

Figyelt kérdés

A mostani barátom pontosan olyan, mint az exem volt, de ezúttal nem akarok szakítani, csak szeretném megerteni az ilyet.


Amikor valaki csak szexelni akart velem, azt mindig éreztem, mert azok a srácok egyébként teljesen leszartak.

De ők mások. A mostani barátom is olyan, hogy érdeklődik irántam, kérdezi, milyen napom volt, hogy érzem magamat, stb, találkozáskor is cuki velem.

Viszont ennek ellenére mégis az van, hogy alig találkozunk, nem is nagyon mondja, elfoglalt is nagyon, Messengeren is keveset beszélünk.


Nem tudom eldönteni, hogy mit gondolhat rólam. Mert az fura lenne, ha csak úgy dumálgatna velem, de akkor meg nem értem, miért nem akar többet látni.

Az exem is ezt csináltq, és ő a barátnőjének tartott, meg nem értette soha, hogy nekem mi bajom van, ő mindig azt hitte, hogy minden rendben van...


Tudom, hogy iszonyatosan hiányozna nekem a srác, ha nem beszélnénk többet, de mégis annyira fura ez az egész.


Mi lehet ennek az oka?


2020. febr. 9. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem akarja elcseszni veled. Nem akar egyfolytában a nyakadon lógni, hogy megfojtson a szeretetével. És nagyon jól csinálja, ha engem kérdezel. Nagyon is törődik veled, hidd el!
2020. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi az annyi? Hanyszor talalkoztok egy heten mondjuk?
2020. febr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Múlt héten 2x, ezen a héten egyszer sem, bár itt volt az anyukája, én meg hétvégére lejottem a családhoz, de most se mondja...
2020. febr. 9. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Légyszíves írd le, hogy te nőként, hogy képzeled el a kapcsolatot. Mit kellene csinálnia a srácnak, hogy neked megfeleljen? Nagyon érdekel, hogy egyes nőknek a fejében mi él a párkapcsolatot illetően.
2020. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak én igényelnek kicsit több beszélgetést meg találkozást.
2020. febr. 9. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!