Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, a mosás főzés takarít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, a mosás főzés takarítás tényleg nem nagy munka?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 11:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

Tényleg nem nagy.


Én főzni szeretek, a mosást elvégzi a mosógép a takarítás meg csak olyan dolog amit időnként kell megcsinálni.

2020. febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%

Mekkora ház, hány főre?

Mosni ott a gép, a vasalás az utálatos. Főzni bárki tud, aki tud olvasni. Takarítás: nem mindegy mire gondolsz. Ablakmosás, szőnyegsúrolás, vagy porszivózás, felmosás?

2020. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Szokásos hét végi takarítás, fürdő, WC sikálás, portörlés, porszívózás, felmosás, vasalás, ruhák elpakolása.

És miért az dumál, aki életében semmi házimunkát nem végzett?

2020. febr. 9. 11:41
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem 10 szobás palotád van, akkor nem olyan nagy munka. Ráadásul 2 emberre is majdnem annyi, mint egyre, így ahol párban vannak, megfelezve a munkát, senkinek nem kell belehalni és jelentős időt rááldozni.
2020. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Jajah, attól függ mekkora a placc és hány emberre kell főzni. Lehet nagy meló is...
2020. febr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg nem. Ezért csináljuk mi együtt, hogy hamarabb végezzünk.
2020. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Főleg annak nem nagy munka, aki nem csinálja. Lásd a kérdező párja.
2020. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
nem vészes, csinálom rendszeresen.
2020. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én egyedül élek, mosok, takarítok, nem eszek főtt kaját, csak nagyritkán.
2020. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
3an vagyunk. Nálunk a munka megoszlása úgy történik, hogy mindent nekem kell csinálni, emellett a bevásárlás, a gyerekkel való tanulás, játék is az én feladatom, illetve az, hogy eljárok dolgozni is. Szedjem utána össze a koszos ruhát, vigyem ki a szemetet, tartsam rendben a kertet, takarítsam mindkét kocsit. Az ő feladata, hogy dolgozik. Szerinte neki semmi más feladata nincs itthon. Ha valamit itthon esetleg csinálni kell, azért g hetekig könyörgöm. Most 4 éve kértem meg, hogy tegyen polcot a szekrényekbe. A saját szekrénybe rakott az enyémbe nem. 3 éve lesz, hogy megkértem, fessük ki a lakást. Ez sem sikerült. Majd idén hívok valakit, aki dupla pénzért megcsinálja. Vagy megcsinálom én.
2020. febr. 9. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!