Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normalis ez nokent?

Figyelt kérdés
Ha azert nem kivanom annyira a szexet mert nem tetszem magamnak.. ? Felszedtem par plusz kilot az utobbi honapokban, a parom azt mondja ot nem zavarja de engem igen. Konditerembe is eljarok mar de nem latok meg nagy valtozast..kb 5kilorol van szo durvan, de nagyon rosszul erzem magam miatta es mar levetkozni sincs kedvem... mit tegyek addig ameg nem latok magamon valtozast ?:( egyqltaan normalis ez?
2020. febr. 9. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy vele egyedül ha erre gondolsz, de nem szabad azt hinni hogy jogosan érzed ezt. Olyan világban élünk, ahol a tökéletes testek vannak előtérbe tolva, mert sokkal több pénz jön abból hogy te frusztrálva érzed és utálod magad 5 kiló felesleg miatt, aminek következtében kondira költesz, és sokan tovább szórják a pénzt pl. kozmetikai cuccokra is.


A férfiakat is frusztrálják ugyanúgy, csak más területekre hatnak. Az, hogy mozogni szeretnél és fogyni, mert úgy jobban érzed magad, az nem gond, de hogy ilyen rosszul tekints magadra, lényegében undorral - ráadásul 5 kiló plusszal - ott már nagy eséllyel erős önértékelési zavarok vannak a háttérben. Mozoghatsz, de inkább ennek az okait kéne feltárni emellett, mert ha leadod a plusz kilókat, az akkor sem oldódik meg (és bármi triggerelheti).

2020. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

normális. én meg egy betegség miatt nagyon lefogytam. nagyon nem tetszem magamnak emiatt. amikor elkezdjük az együttlétet és a párom simogatja a testem és kb érzem hogy a kiálló csontjaimat simogatja, rögtön elmegy a kedvem :( ő azt mondja, hogy pont ugyanugy nézek ki mint mikor összejöttünk. de én látom a különbséget, érzem és nagyon zavar. és ez hatással van a libidómra sajnos.

rettenetesen sokat bokol kedveskedik, de mivel magamnak nem tetszem... ez nem segit :/

2020. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!