Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék belenézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék belenézni a barátom telefonjába?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a legjobb dolog, amit tehetek, de most muszáj lenne megbizonyosodnom valamiről. Olyan súlya lehet az esetleges bizonyítéknak, hogy az automatikusan a szakítást jelenténe.

PIN kód van a telóján, nem akarja elárulni.

Csajok, segítsetek, fontos!!!


2020. febr. 10. 00:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
24%
A #10-es szépen megfogalmazta. Azonnal hagyd ott! Az ő érdekében.
2020. febr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%

Megkéred. Ha nem akarja megmutatni, akkor ott a válasz. Én ha ilyen lenne, megmutatnám a páromnak a mobilom egész nyugodtan. Lehet, hogy utána lenne egy beszélgetésünk a bizalomról, de a lelkiismeretem tiszta.


Akinek nem, az dugdossa úgy, mint egy majom.

2020. febr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
45%

Én is amondó vagyok: ha nincs takargatnivalója, szó nélkül odaadja - tessék, feloldottam.

Ha ideges lesz, nem akarja, felháborodik: nem véletlen.

2020. febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
45%
Ugyanazt tudom mondani mint feljebb a többiek, kérd el, cseréljetek telefont ha nem akarja az már árulkodó. Vagy ha van ujjlenyomat rajta akkor használd az ujját mikor alszik. De ha van már egy ilyen érzés benned az nem jelent jót.
2020. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
63%

"Megkéred. Ha nem akarja megmutatni, akkor ott a válasz. "


Nekem meg az a tapasztalatom, hogy az ilyen beteges, kontrollmániás farkaktól rövid időn belül meg kell szabadulni nem pedig a telefont mutogatni.

2020. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
77%

"Megkéred. Ha nem akarja megmutatni, akkor ott a válasz. "


A szüleim voltak egy időben ilyen kontrollmániások velem, pedig nem volt okuk bizalmatlankodni. Az ilyenből mindig az van, hogy ha a kisujjad nyújtod, az egész karod kell. Egy idő után annyira nem hagytak békén, hogy nem tudtam tanulni miattuk, ez pedig meglátszott a tanulmányi eredményeimen. Nem szeretem a kontrollmániásokat, mert az ilyenek nem hagynak levegőt a másiknak, legyen az akár a párjuk, akár a gyerekük...

2020. febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez egyáltalán eszedbe jutott, akkor tök felesleges a bizonyíték. Nem bízol benne, szóval hagyd el.
2020. febr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

"Olyan súlya lehet az esetleges bizonyítéknak"

Lepontozhattok, de ő nem üres kontrollálás miatt akar belenézni a társa telefonjába.

2020. febr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
39%

Egyébként: mi soha nem nézünk egymás telefonjába. Amellett, hogy tudjuk egymás kódját és otthagyjuk a másik előtt míg elmegyünk pl zuhanyozni.

Mert hogy nincs mit takargatni.

2020. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
18%

@15 és 16


Nem hiszem, hogy kontrollmánia az, ha az ember egy több éve tartó kapcsolatban elbizonytalanodik abban hogy valóban ő-e az első a párja számára és nem csak az idejét rabolja egy féreggel. Persze tudom, hogy az ember ha valamit nagyon el akar titkolni, úgy is el tudja, hogy nem dugdossa a mobilját, de a többség rém amatőr. És sajnos ezen az oldalon meg a valóságban is azt látom, hogy az emberek többsége nem tudja vállalni a monogámiát, csak azt hazudja, hogy ezáltal stabilitáshoz és valakinek a kizárólagos törődéséhez jusson. Vagy hogy egyáltalán legyen családja egy olyan eletvitel mellett, ami erre egyébként nem alkalmas, ezért kell titkolni.


Én őszintén nem értem, miért kell azon kiakadni, ha mondjuk adott egy pár, aminek az egyik tagja nehéz időkön megy például keresztül, talán emiatt kevésbé közlékeny és befordul. Szóval megváltozik a viselkedése. Mellé esetleg olyan helyen dolgozik, ahol csupa ellenkező nemű kolléga van, akikkel kedves, de semmi több. A párja csak annyit lát ebből, hogy az ember, akit szeret és aki mellett hűséget fogadott, kevesebbet szól hozzá, elvonul a kis világába a telefonjával és megy dolgozni másnap, mint egy robot, aztán este hazaesik fáradtan és nem akar beszélgetni. Igen, én is voltam ilyen, nehéz volt a problémáimat szavakba önteni, de a munkában jó pofát kellett vágnom mindenkihez. Otthon meg én voltam a szemét, mert nem voltam jó társaság, látszott rajtam, hogy valami nem kerek, de nem tudtam megfogalmazni, hogy kezdek kiégni. A párom azzal jött oda egyik este hozzám, hogy te figyelj, nem szexelünk x ideje, nem is vagy rám igazán kíváncsi, csak a munkát hajtod és a telefont nyomkodod. Ez engem nagyon aggaszt. És úgy érzem, mással is van olyan kapcsolatod, ami nem megtűrhető egy párkapcsolatban... Igaz? Mondtam neki, hogy dehogyis, bízz már bennem, de mit érnek a szavak, ha a viselkedésem pont nem azt igazolja? Nem volt más érvem, mint megmutatni a telefonom neki. Nézze meg. Nézze meg nyugodtan, mivel foglalkozom, nézze meg az előzményeket, az üzeneteket, amit akar és kérdezzen. Mással nem tudok szolgálni, csak ezzel, mással nem tudom bizonyítani, hogy nem ő a problémám és hogy még így is vele vagyok a legközvetlenebb és legőszintébb. És megnézte és megértette. És megnyugodott.


Sosem volt egy kontrollmániás személy, sosem féltékenykedett ellenkező nemű barátokra vagy egy baráti sörözésre. Sosem kért számon vagy vágott a fejemhez idétlen dolgokat, amiket összekombinált. Csak aggódott. És mint egy aggódó ember, a legrosszabbra is gondolt. Én ezt megértem.


És bocs, de qrvára szégyellje el magát az, akibe ennyi empátia nem szorult a társa felé, hogy a tetves rohadt mobilt rejtegetni neki fontosabb. Csak gratulálni tudok.

2020. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!