Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hoz kellemetlen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hoz kellemetlen helyzetbe a barátom, mert nincs olyan anyagi hátterem, mint neki?

Figyelt kérdés

Több kínos szituációban előfordult már, hogy kellemetlenül éreztem magam valamely kijelentése miatt. Megtapasztaltam már az életben, hogy milyen az, amikor lisztre sincs pénz, illetve életem már hatalmas házban, de mindig spóroltam, most egyetemen is igyekszem minimalizálni a költségeket, mivel édesanyám tart el. Ha megyünk valahova szívesen fizetem a felét, én megyek hozzá kocsival, én vezetek a helyszínre. Valamikor késő este hazajövök tőle, taxit hív, ami nem túl olcsó, többször is előfordul egy hónapban, megérzem anyagilag (5000 alkalmanként). A családja több milliót keres havonta, sokszor mesél erről, kellemetlenné válik hallgatni, hiszen valójában én fizetek többet. 2x megkérdezte, hogy szeretem-e ez meg azt a luxusmárkát, amikor a H&M-ben veszek táskát. Ismeri a helyzetemet, mit akar ezzel elérni?

21L



2020. febr. 10. 22:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Látszik honnan van a lóvé az ipsének. Empátia nulla, önzőség felsőfokon, jah így lehet harácsolni. Az én szememben egy ilyen ember mínusz végtelen vonzerővel bír, nem tudom neked mi tetszik rajta?
2020. febr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%
Taxit hív neked, amit te fizetsz? Micsoda gavallér...
2020. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezért kezdenek az okos lányok férfiakkal, kisfiúk helyett.
2020. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, szerintem tenyleg nem tudja. En is mindig figyeltem arra h felezzunk de nem kell ezt kicentizni. Nem tart el azért mert egyszer-ketszer mondjuk meghív.
2020. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
36%

"Ismerni kell az élhetetlenek sorsát,minek előtte megtudhassuk szánni is"(Bánk bán).

elkényeztetett majom, szerintem, akinek fogalma sincs arról, ha valaki más, anyagilag rosszabb helyzetben van, mint ő. Nem hinném hogy bármi célja lenne ezzel, szimplán érzéketlen, egy érzelmi analfabéta. Úgy gondolja, hogy ami számára minden erőfeszítés nélkül elérhető az más számára is az. De hát gondolom neked imponálnak a márkás cuccok, drága telcsi, jó kégli. De sajnos ezért ezzel kell fizetned, ez majd csak rosszabb lesz amúgy.

2020. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!