Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom gyanakodni? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom gyanakodni? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A párom mostanába nagyon lenéz engem... ma pl azt mondta én kivülről is nagyon csúnya vagyok belülröl is ... 3 és fél éve vagyunk együtt... van egy 5 hónapos kisbabánk..Azt mondta elfog menni, elhagy ..Én nem hinném nagyon csúnya lennék ..igaz mennt rám súlyfelesleg,de istenem tél is van,nem járok szinte sehova se .. Pedig már nagyon elgondolkodom elmegyek futni . Be is rendeltem futó ruhát .Ezzel az a baj,hogy ő meg dolgozik .haza jön mindig fáradt..a gyerekével nen tölt időt.. nem segít ..vannak problémák.

2018. nov. 23. 06:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Ne téged nézzen le hanem nézzen tükörbe és lásson a tükörben egy szar embert aki el akarja hagyni a feleségét és kisbabájának azt akarja hogy apa nélkül nőjön fel.
2018. nov. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem ez nagyon fáj,mivel én is apa nélkül nőttem fel. Ő meg nem csonka családból jött. De szó szerint ma leköpött és nem akarom részletezni hogyan sértett meg a testem véget😑😶 Még korán reggel is ..
2018. nov. 23. 06:34
 3/13 anonim válasza:
100%

Menekülj attól a roha.déktól. Ne várd meg míg lelkileg tönkretesz téged is aztán a gyereked is. Nem normális az ilyen. Az is jobb ilyen esetben ha apa nélkül nő fel, nem sérül lelkileg sem testileg.

Az ilyenből szokott jönni a testi bántalmazás is.

2018. nov. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha leköpött és így megaláz akkor valóban a legokosabb döntés volt futóruhát rendelni. Gratulálok! Az ilyenek miatt kéne a gyerekvállalást minimális értelmi szinthez kötni. Ha jól megver, szerintem vegyél egy menő futócipőt is!
2018. nov. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen, aki önbecsülésedet, önbizalmadat leépíti, ezekkela kijelentésekkel megaláz, jobb is ha elhagy. :-(

Senki nem érdemli meg, hogy ilyeneket mondjanak neki, így bánjanak vele.

Sajátmagával van valami baja és ilyen csúnyán vezeti le.

2018. nov. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
És mire gyanakszol, világ legokosabbja..?
2018. nov. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6/6 A világ legokosabb embere biztos te lehetsz ... Ha nem tudod ilyenkor mire gyanakodhatna egy nő.... de igen látom a te agyad szintje ezt nem tudja felemézteni.... még ha a ki se írom mire... más tudja ....
2018. nov. 23. 09:57
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Off de egy ilyen kapcsolatba miért vállaltok gyereket?? Nem hiszem hogy csak abban az 5 hónapban lett ilyen.
2018. nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fog elhagyni, hol találna magának még egy ekkora lábtörlőt? Ha egy kicsi eszed lenne, te hagynád el, ráadásul fénysebességgel, de neeem, inkább hagyod, hogy egy kapcarongyként kezeljen és még a gyereked is jól megtanulja ezt a családi mintát, aztán az ő élete is el lesz cseszve. De téged nyilván nem érdekel, milyen élete lesz egy ilyen "apa" mellett a gyerekednek, csak a hulladék faszikád maradjon meg és hadd alázzon kedvére..
2018. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog elhagyni. Egyik kolleganőmmel 30 évig (!) művelte ezt a férje. Soha nem értettem, hogy miért nem lép ki az a kretén f...sz a házasságból, és hagyta volna a kolleganőmet és a gyerekeket (két gyerek). Aztán én is arra jutottam, hogy ILYET nőben még egyet nem talál, akivel ezt megcsinálhatja. Azért volt benne izgalom is, egyik nap két ököllel ütötte a kolleganőm arcát, másik nap kapott egy smaragd ékszer szettet. Kb ez ment kétnapi váltásban.

végül 30 év házasság után hagyta ott a pasi. Ő azóta is köszöni, jól van, korban hozzá illő új felesége van, akit a tenyerén hordoz. Kolleganőm pedig az élete romjain ül.

Lépjél, kedves Kérdező.

2018. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!