Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem vagyok az esete vagy nem tart vonzónak?

Figyelt kérdés

2hete vagyok együtt a párommal, és bennem iránta van szenvedély és szeretek vele sexelni, de ő nem ilyen velem. Azzal jött hogy ne csak a sex miatt találkozzak vele, és hogy neki jobb engem meg ölelnie mintsem a sex és jó neki velem, de neki nem az a legfontosabb azzal jött. Olyan számomra hogy ő nem várja azt hogy sexelhessen velem mintha nem lennék az esete, vagy mintha nem lenne neki tényleg olyan jó a dolog.


28/N



2020. febr. 12. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fogalmazás nem az erősséged, de miért nem nála kérdezel rá? Mit csak tippelni tudunk
2020. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem ártott volna a kapcsolatot lelkileg is felépíteni, de te 2 hét után már (csak) szexuális életről beszélsz.
2020. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Te más vérmérsékletű vagy, mint a pasid. Sok ilyen van, tisztázni kell, ki mit szeretne.
2020. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azért nem vele, tisztázom ezt mert ő lehet nem válalná fel, hogy most akkor tényleg az esete vagyok vagy sem.

Mert volt már anyagilag meg szorulva és kért tőlem kölcsön pénzt,és félek hogy ez egy érdek kapcsolat és nem az esete vagyok.

2020. febr. 12. 17:34
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy harmadik opció, ne adj isten férfiként (!!!!4444) alacsonyabb a libidója és szexuális étvágya mint neked.


Ha nem tartana vonzónak mi a mazsolának lenne veled?

2020. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Talán érdekből?
2020. febr. 12. 17:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Végre találtál egy normalis pasit!
2020. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Vannak olyan férfiak akik érzelmesebbek.

Ebből eredően ölelősebb, bújósabb, lelkisebb és ha ez rendben van utána térnek a szexre. Nem arról van szó h nem vagy az esete vagy érdek lenne veled lenni, szimplán alacsonyabb az érzelmi intelligenciád mint neki, amivel megintcsak semmi gond nincs, azért irom le h értsd h hogyan működik.

2020. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És miből, vegyem le hogy neki én tényleg meg felelek? És tényleg elég vagyok?
2020. febr. 12. 18:11
 10/12 anonim ***** válasza:
" neki én tényleg meg felelek? És tényleg elég vagyok?" Ezt 2 hét alatt TÉNYLEG nem lehet megtudni.
2020. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!