Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem tud meglepni? Képtelen lenne rá?

Figyelt kérdés

Nem igazán érdekel ez a Valentinnap, de azért egy csokor tulipánnál többre számítottam. 3 éve vagyunk együtt, egyszer sem kaptam drágább (10e Ft felett) ajándékot. Nem a pénzre megyek, van munkám és jól keresek, de én vettem már neki 25ezres ajándékot, ráadásul nem is alkalomra, hanem csak random... Mondtam az elmúlt hetekben, hogy de jók a lush fürdőbombák (csak hogy értsétek, mennyire nem nagy dolgokra vágyom), de semmi... 2000-3000ft egy db.. Olyan jól esne valami ékszert kapni életemben először, de még egy fürdőbombát sem kapok. Nem is szervez semmilyen programot, azt hittem hétvégén elnézünk moziba, de azt sem...

Nagyon kiábrándító ez az egész :( Nemrég volt egy nagyobb veszekedésünk, ahol felhoztam ezt a témát, állítólag próbál változtatni rajta, de a jelek szerint semmi változás...


Ti benne maradnátok továbbra is ilyen kapcsolatban? Tényleg nem a pénzről van szó, hanem arról, hogy olyannal lepjen meg, amit nem reggel a lidlben vesz meg, hanem tudja, hogy vágyom rá..


2020. febr. 14. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Belefáradt.

Mást keres.

2020. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az elején sem volt más. Előző kapcsolata olyan volt, ahol a lánynak ez elég volt.. Családban otthon is ezt látta. Tehát értem, miért, de 3 év azért csak 3 év, és hányszor mondtam már neki..
2020. febr. 14. 19:52
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából az elején nem zavart annyira, mert még tudok venni magamnak mindent. Csak az érzés hiányzik, hogy gondolt rám, elment megvenni, készült, stb.
2020. febr. 14. 19:54
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem maradnék benne, de nem a te helyedben, hanem a férfi helyében.
2020. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen lesz 5-10-30 év múlva is .

Tapasztalat.

2020. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az ilyen semmitmondó, nulla kommentek pont nem érdekelnek. Szép napot!
2020. febr. 14. 19:58
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem ugyanaz a szetetetnyelvetek. Neked az ajándékozás, neki meg valami más.
2020. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Most Valentin naptól függetlenül ha neked ez a vágyad akkor még egyszer nyomatékosítsd. Ha 2x felszólítás után se történik semmi, akkor ha nagyon nem vagy boldog, akkor el kell kezdeni gondolkodni a kilépésen.
2020. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire ragaszkodtok a saját álláspontotokhoz, és ez ekkora problémát okoz, akkor talán jobb lenne, ha mindketten keresnétek olyan társat, akivel összeilletek.
2020. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Értem, hogy mi a baj.

Nem az ajándék tárgya a lényeg. Hanem, hogy elmegy valahova és vesz valamit, hogy közben arra gondol, hogy ezzel örömet okoz neked, és ezáltal érzed, hogy fontos vagy neki.

Sajnos, lehet, hogy ő ezeket nem látta, otthon. Ezzel nem hiszen, hogy tudsz mit kezdeni.

Viszont az sem, jó ha mondogatod neki. Az meg nem "olyan", vagyis nekem az lenne az érzésem, hogy parancsra vásárol.


Pedig tényleg nagyon jól tud esni, ha csak úgy random kap az ember egy csokit, vagy egy virágot.

2020. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!