Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig könyörögjek még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig könyörögjek még a férjemnek?

Figyelt kérdés

Teljesen pipa vagyok mostmár, fogom magam és lelépek...

A férjem amit nyújt a kapcsolatunkban, egy nagy nulla. Nem túlzok, lassan 4 éve várok rá. Igen, várok a saját férjemre. Se szex (3-4 havonta egyszer...), Ő mindig fáradt, ha nem fáradt, más dolga van, dolgoznia kell, se semmi közös program, max ha én kitalálok valamit. Mindig minden nap ugyanolyan. Elvan a langyos szarban magyarul. Nagyon haragszom rá, mert rengetegszer mondtam már neki, hogy ez így nem lesz jó. Mindig ígérgetett, megbeszéltuk, szuper, gondoltam magamban, végre valtoztatunk. Aztán újabb félév után jöttem rá: SEMMI sem változott... 35 évesek vagyunk. Én nem vagyok hajlandó tovább várni, h elmenjen az életem erre a semmire..

Akartam, együtt akartam, meg akartam oldani, javítani, feldobni, mert szeret(t)em. De mostmár kezd nem érdekelni. Túl sokat vártam, belefáradtam.

Ti mit tennétek?

Gyerek nincs, de van közös ház.


2020. febr. 15. 06:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
95%
Ennyi idősen mint te? Lépnék, ugyanis nagyon fiatal vagy hogy besavanyodj elhanyagolva, mellőzve. Nyilván komoly bajok vannak, csak a férjed lusta ellne tenni, pedig biztos hogy ő is szenved ebben a kapcsolatban.
2020. febr. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 LeniDavisJr válasza:
97%
Még most lépj! Később már csak nehezebb lesz! Még előtted az élet java, amit kihasználhatsz, vagy ellebeghetsz a langyos szarban korai halálod napjáig, mert ez a boldogtalan élet a mostani párod mellet hamar felemészt
2020. febr. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
Ugyanezt szajkozom Neki nap mint nap... Hogy fiatalok vagyunk, megvan mindenünk, saját lakás hitel nélkül, ami manapság igen nagy kiváltság, van munkánk, tök szerencsésnek érzem magunkat, elveznunk kellene az életet, nem csak hagyni, hogy teljenek a napok egymás után. :( Annyira bánt, hogy ennyire nem akar tenni semmit. Nem depressziós, semmi ilyesmi, jön-megy, csinálja a munkát, szereti is, de hogy egy egészséges férfinek nincs másra igénye? Értitek... Nem vagyok kövér, lestrapalt nő. Ápolt vagyok, mindenféle bekepzeltseg nélkül mondom, hogy csinos, teljesen átlagos testtel, de rendszeresen edzek. Szerezek sütni főzni, mindig kajaval várom, itthon rend van, takarítok, semmit nem hanyagolok el. És dolgozom is. Én tényleg minden téren próbálom odatenni magam. De ő semmire nem reagál... Esküszöm nem értem. A mindennapjaink nem rosszak, mert beszélgetünk, filmezunk, főzünk együtt, tehát nincs az, hogy csak veszekedunk vagy hasonló, de ahogy Neki is mondta: mind két szobatárs, úgy élünk együtt, ami nekem kevés...
2020. febr. 15. 07:06
 4/69 anonim ***** válasza:
95%
Elszalad melletted az élet. Most lépj, mert 10 év múlva sajnálni fogod, hogy rámentek a hasznos éveid, amikor lett volna nagyobb lehetőség újrakezdeni. 3-4 havi szex mellett biztos, hogy gondolkodóba fogsz esni, miért? Aztán ha valaki más ajánlkozik bele fogsz menni. Szóval részemről tapasztalat. Fiatalon hozzámentem valakihez, akitől az első felesége hasonló okok miatt vált el. 5 évig "bírtam". a mostani párja hasonlókra panaszkodik, szinte testvérként élnek. Egyébként nagyon rendes ember, csak neki sem volt soha semmire ötlete. És többnyire nem is mindenkor a szex hiányzik, hanem az ölelés, az intimitás.
2020. febr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonymousreview60 ***** válasza:
95%

4 évig vártál!? 3-4 havonta szex? Ezt ebben a korban fél évig tűrtem volna.

Ha megbeszéltétek őszintén 5-10-szer, párterápián is voltatok, és ezután sem volt javulás, akkor tiszta szívvel mondhatod, hogy mindent megtettél. Akkor lépj ki! A langyos szarnál a szabad(!) egyedüllét is jobb, anyámon láttam, amikor 25 évvel és 2 gyerekkel később elvált. Azért nem korábban, mert a gyerekei úgymond ne legyenek elvált szülők gyerekei.

2020. febr. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
91%
5-ös vagyok. Egyébként mindig kiegyensúlyozottnak láttak, de mélyen belül boldogtalan voltam.
2020. febr. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:
Rengeteget vártam, mert írtóra bele voltam esve. De kezdem úgy érezni, h ez csak részemről volt ilyen intenzív... Ahogy valaki írta az előbb: kb. mint a testvérek, reggel munka előtt kapok egy arcra puszit és mar megy is...
2020. febr. 15. 07:11
 8/69 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos nem egyforma az energiaszintetek.


Neki a mindennapok is nehezek,neked meg mindezek után,amiket leírtál még van energiád másra.


Őt sem tudod megváltoztatni,mert valahol erről ő sem tehet.

2020. febr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
0%

3 havonta szex? Én már ma elhagynám...


36N, 2 gyerek is van, de én 1 hét nincs szex után is csá-csá

2020. febr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
21%
A megoldás: szerezz be egy szeretőt aki rendszeresen jól megdolgozza a nunádat és minden maradhat a régiben.
2020. febr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!