Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom aggódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Nagyon béna vagyok ebben és szeretném a segítségeteket kérni!

Van egy 4 hónapos kapcsolatom és nagyon szeretem ezt a fiút, nem akarom elveszíteni. Van egy nagyon nagy problémám, hogy igencsak gátlásos vagyok és nagyon nehezen tudok kezdeményezni és ezért én van, hogy napokig nem keresem őt, mert nem merem.

Ő igyekszik mindig meglepni valami aprósággal és mindig kedveskedik velem,nagyon sokat tesz értem a mindennapokban, ellenben mikor napokig elmarad a kommunikáció akkor ő sem keres engem...félek, hogy ilyenkor azért nem keres mert már nem érdeklem.


20 éves lány vagyok



2020. febr. 15. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te mièrt nem keresed? Lehet nèha szèrt nem teszi ő sem, mert tőled is várna valamit.
2020. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat a kölcsönösségen alapul.

Neki is jól esne, ha te is keresnéd.

Szedd össze magad, meglátod, hogy örülni fog neki! :)

2020. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert félek hogy rosszkor hívom fel, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni a munkahelyén vagy amikor éppen pihen. Félek attól, hogy ez miatt valami gondja adódik és megsértődik rám, szakít velem.
2020. febr. 15. 17:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálkoznék, ha dobna ezért.

Megmondtad neki, hogy mi a helyzet? Mert ha nem, akkor biztos arra gondol, hogy nem érdekled. Teljesen abnormális a viselkedésed.

SMS és messengeren bármikor írhatsz.

Telefonálás időpontjait meg beszéljed meg vele. Tudjad a normális menetrendjét és akkor nyugodtan hívhatod.

2020. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos az ember nem sokáig dönget zárt kapukon. Ha aggódsz hogy rosszkor hívod írj rá előtte. Rosszkor írni meg nem lehet. Te is tudsz aranyos apróságokkal kedveskedni neki és kimutatni hogy szereted. Ez olyasmi amin vagy túl lendülsz vagy úgyis vége lesz hamar a kapcsolatnak. Csak az egyik fél nem viheti a hátán.
2020. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenért nem szakít az ember!

Ha rosszkor hívod, megmondja úgyis, v. rövidre fogja, ha pihen, akkor meg nem veszi fel.

2020. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, mindenkinek adom a pozitív értékelést és igazatok van, össze kell, hogy szedjem magam, csak nagyon nehéz...bár ne lennék ennyire gátlásos
2020. febr. 15. 17:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha rosszkor hivod fel kinyomja basszus és visszahiv, nem szakit.


Tipikusan önbeteljesítő jóslat amit csinálsz: annyira félsz valamitől, hogy görcsösen az ellenkezőjét teszed és ezzel végül ugyanúgy a félelmedet fogod megvalósítani csak a másik véglet miatt. Ha ezt folytatod nem azért fog veled szakítani mert zavaros hanem azért mert nem is keresed.


Most komolyan, honnan tudná hogy fontos neked ha napokig fele sem szagokat? Ez a legmélyebb érdektelenség jele.

2020. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bizony, bizony! Írj rá néha-néha, hívd fel olykor-olykor. Örülj, hogy ilyen viselkedésed után még nem mondott le rólad (végleg). Joggal hiheti magáról, hogy ő nem érdekel téged, hiszen teljesen passzív vagy.
2020. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még egy életlecke: ha valaki azért megsértődik rád és szakít, mert egyszer rosszkor felhívod, búsulás adj hálát Istennek hogy így cselekedett. Csak egy mérgező kapcsolattól szabadított meg
2020. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!