Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tanácsoltok? Ismeritek ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tanácsoltok? Ismeritek ezt a férfi típust?

Figyelt kérdés

Van egy házas férfi, akivel másfél éve együtt vagyok.

A kapcsolatunk 100% szeretői. Sosem mutatkozunk együtt, sosem megyünk sehova, nálam vagyunk és szex, 2-3 menet. Pár óra.

Nálam 25 évvel idősebb. Elmondása szerint a feleségével nincs semmi kapcsolata, külön szobában vannak, külön élnek. Igaz lehet, mert kora este, eső este, éjjel is ír, keres, ezt a feleségével egy ágyban nehezen tudná kivitelezni, hogy velem beszél közben kiveri ..


.. Szinte sosincs otthon, mintha nem akarna otthon lenni. Reggel 6-kor lelép és hazaér este 8, majd velem kezdi a messenger.. éjfélig.

A nap folyamán ide oda autózik, kávézó, nálam van napi 3-4 órát, sport, stb.

Hétvégén van otthon, de vasárnap délutánra már kikészül, elővesz vádaskodni kezd, hogy megcsalom, nem fontos nekem stb.


Barátaim szerint hagynom kellene, idős, kihasznál, nincs jövőm vele stb.

Én úgy gondolom, szeret valami módon, sosem volt ilyen férfi az életemben aki ennyire keresne, érdeklődne és ennyi időt velem töltene, még úgy se hogy nincs családja.


Imponál ez, de közben nekem is leesik, hogy semmi jövőm vele. megbecsülést érez tőlem, ami igaz is, én valóban kívánom.. mármint szexuálisan, ami imponál neki.



Aki idősebb, megtudná mondani mi ez?

49 eves. 27 éve házas.


2020. febr. 15. 18:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

Házas férfiaknál bevett szöveg az, hogy nem alszanak együtt, sőt egy szobában se tartózkodnak a feleséggel. A másik közkedvelt duma: majd ha a gyerekek felnőnek, akkor fogom elhagyni az asszonyt.

Hidd el, sok esetben minden okés otthon, de neked ezt nem fogja mondani, mert akkor miért is sajnálnád, pátyolgatnád őt?

Neki imponál a fiatalabb nő rajongása, de sose fog annyira tartani, hogy ténylegesen melletted horgonyozzon le.

És hogy miért féltékenykedik? Azért, nehogy gondolj egyet, és odébbálj. Az egész csak egy kicsinyes játszma, ahol te csak veszithetsz. Az önbecsülésedet mindenképp.

2020. febr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%

A felségét valamilyen szinten még szereti, egyben a család. Kényelmes neki, túl macerás lenne vagyonon osztozni, szembenézni a gyerekekkel, robbantani mindent.

Esze ágában sincs. Viszont van egy jó pipi mellékág, aki titkos, ezért még izglamasabb, értelmes is, tehát nem fog megjelenni egy vasárnapi ebéden ksérőnek, hogy felrobbantsa a családi idillt, nem hisztizik, hanem széttárja, ami van, lábát, eszét, lelkét. És még költeni sem kell rá, nem kell vacsorázni vinni, moziba, színházba, koncertre, nem kell vele megjelenni, nem kell megismerni a szüleit, családját.


Lépj le , sürgősen, mert ez olyan zsákutca, amiből hiába tolatsz ki, később már nem biztos, hogy lesz hova.


Persze egy érett, tapasztalt férfi sokat tud nyújtani a szexben, főleg, hogy a te tested, személyiséged, korod plusz energiát ad neki.


Meg fogod bánni, ha nem lépsz le.

Most.


Nyavalyogni fog, bombázni fog az sms-ekkel, mindent ígérni fog, pánikba esik, mert ilyen nőt nem fog találni a te korosztályodban.


De neked TE legyél a fontos, a TE ÉLETED, jövőd legyen a fontos.

Ne hagyd kiégetni magad. 10 év, és kikopott, vén, nyűgös pasas lesz, aki egyre inkább a felesége ápoló karjai között akar maradni.

Te ettől a pasastól semmi többet nem várhatsz, semmiféle perspektívát.

2020. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok.

Annyit még hozzátennék, hogy míg a te vegyértékeid le vannak kötve, nem ismerkedsz a saját korosztályodban, addig ők szépen megnősülnek, családot alapítanak.

Kiesel a korodnak megfelelő közegekből.

Aztán, mire ez a pasas megun, és/vagy már lankad benne a szexuális aktivitás, addigra a te már túl leszel a 30 -on, és igen kicsi lesz az esélyes, főleg a már most megtépázott önbecsülésed és önbizalmad miatt.


Mert hát miért is olyan nagy dolog, hogy egy öregedő kan annyira odavan érted?

Azt hiszed, hogy nem lenne olyan fiatalabb, aki

önmagadért, teljesen, egészben TÉGED akarnak, veled képzelné el az életét, családot akarna veled?!


Frászt!

Szállj ki ebből, ha jót akarsz magadnak.

2020. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Vannak gyerekei? Vagy miért nem válik el?

Én ismerek olyat, akinek 15 évig volt egy nagy szerelme a felesége mellett és azért nem vált el, mert a gyerekeit nagyon megviselte volna. Amikor a gyerekek kirepültek, elvált. De van az a típus is, aki valóban nagy játékos és háremet akar. Ha a feleség külön alszik és még ennek ellenére sem válik el, ott vagy gyerekek vannak vagy valamilyen nagy érdekközösség vagy tudja jól, hogy ő tehet arról, hogy a nőnek nincs már kedve vele aludni.

Szerintem egy normális férfi sosem hagyja el a gyerekeit, akkor se ha igazán szerelmes. Tehát én nem zárnám ki, hogy valóban szerethet. Ettől még a te életed órája pereg és lecsúszhatsz a saját gyerekeidről, családodról.

2020. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%
De hát már az írásod alapján is beteges a fazon. Házas, mégis milyen alapon vádaskodik, hogy Te megcsalod? Szánalmas, irányítási mániás vénember, aki nem tud mit kezdeni az életével. Szerintem beteges ilyen kapcsolatban lenni. Leírod, hogy sosem voltál még olyan emberrel, aki ennyit keresne, érdeklődne, vagy ennyi időt töltene veled. Ez még fullra nem az ő érdeme, te kezdtél rossz pasikkal, és most is folytatva van a tendencia. Az is lehet, hogy csak az ellenőrzési mániája miatt keres annyit. Ahogy gondolkodom rajta, egyre undibbnak érzem. Így nem is lesz lehetőséget normális kapcsolatot kezdeni, ha ezen ülsz. Tök felesleges. Sokkal jobb lehetőségeid vannak.
2020. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
20%

En tobb peldabol szemelyesen igy latom:

Itt a korkulonbsegbe nem kotnek bele. Azt latom, hogy a felesegnek barmi aron fontosabb a latszat fenntartasa. Persze kenyelmetlen is a valas, osztozkodas. Ha elhidegultek, mas sajnalnivalo nincs. Amugy lehet nagy szerelem es szeretetteljes meghitt hazassag is egyutt.

Ez nekem az a fajta, mikor a felnott gyerekek is zsarolnak az apjukat es egyszeruen odaragasztoztak a ferfit a hazugsagba.

Kilatas jo is lehet, maradhat igy orokre, es csiki-csuki is elofordult.

En elhiszem neked, hogy nem a kenyelmes hulyito.

2020. márc. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Komolyan gondolja veled szerintem, azért hisztizik.


A probléma szerintem, hogy ő erre képes. Egyrészt valami miatt szarrá hajtja magát (nem látom az okot), másrészt neki ez az "érzelmi" élet és ettől szerintem többet nem is várhatsz tőle. Simán lehet szerintem, hogy van még neki egy-két szeretője valamerre. Sose lehet tudni.


Könnyen ki tudod deríteni: legközelebb poénból vedd a kezedbe a teloját és a reakcióból tudni fogod hányan vagytok még képben:)


Nem biztos, hogy ezzel a karakterrel sokat akarnék kezdeni. Az tuti, hogy veled is hamar elkezdené ezt a külön szoba/örökké úton stílust, mintha nem tudná ezt másképp csinálni, de tényleg nem lehet ennyiből ezt tudni, lehet ő se tudja mit akar. Lehet őszintén vágyik rád és az együttlétre veled, de aztán ha tényleg bekövetkezne, akkor menekülne megint.


HA több érdekel írj:)

2020. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, azóta megjött az eszed. Jobbat érdemelsz egy sunyi, szottyadt vén faroknál.
2020. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
mire vágysz? megkapod tőle? nem talán a jövőben hanem most. keress független férfit, ne légy lábtörlő
2020. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!