Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk 2 hete, kedvelem, de nem jó vele. 2 perc alatt elmegy és mindig színlelnem kell. A múltkor elmondtam neki, hogy nem élvezem, azt mondta változtat rajta, de nem történt semmi. Mintha nem is akarna foglalkozni velem csak magával. Az előjáték is annyi, hogy én kielégítem. Még az is jobb lenne, ha egyedül csinálnám.
2020. febr. 17. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ne erőltesd, ha érzelmileg se az igazi.
2020. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Meg most szakits vele amig nem kedveled meg es nezed el ezt neki. Nem azzal van a baj h hamar elmegy hanem h nagyon onzonek hangik
2020. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Csere.
2020. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Nekem is volt rá példa hogy 2-5 perc alatt elmentem. Nem tudom, évente egyszer pár hétig előjön nálam is egy ilyen. De akkor önkielégítésnél is, akárhányszor csinálom magamnak, olyankor mindig 2-3 perc alatt végem van. Lehet valami fertőzéstől, vagy valamitől.

Amúgy meg mindig bírom fél óra, háromnegyed óráig. Utóbbi ritkán még óvszer nélkül is megy. Sőt, volt, már hogy óvszer nélkül tovább bírtam.

Csak mivel nem vagyok jó pasi, így fene nem akar velem szexelni :(. Így ritkán jutok hozzá.

2020. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Mondd meg neki, hogy nincs önzőzés! Ha nem változtat, akkor helló!
2020. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha fontos lennél, akkor az lenne a minimum, hogy először téged elégít ki. Ha szóltál neki, és nem változtat, akkor nem érdemes vele tovább bajlódni.
2020. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves? Arra sincs ötlete, hogy máshogy fejezze be? Mert akkor valószínűleg nem fog változni abban, hogy lesz*rja, hogy neked nem jó.
2020. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
24 éves a srác
2020. febr. 18. 00:04
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Lapát. (És ne színlelj, magaddal cseszel ki, ez a jövőre is vonatkozik.)
2020. febr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!