Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól gondolom, hogy az a férj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy az a férj, aki eddig semmit nem csinált otthon, az már nem fog változni?

Figyelt kérdés
Tudom, elrontottam az elején, ezen már nem tudok változtatni. Viszont most volt egy komolyabb problémám és ez sem hatotta meg. Mert ő dolgozik. Ma elmondtam neki, én is dolgozom, úgyhogy bevezetjük, hogy én is azt fogom csinálni, amihez kedvem van. Erre kiröhögött.
2020. febr. 20. 10:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
#7 Én ugyanezt csináltam és nekem is bejött :)Illetve én nem félek a kinti melótól sem illetve a ,,férfi ,, munkától sem. És mikor ez tudatosult benne, hogy nálam nincs női, férfi munka akkor fel ,,kellett,, zárkóznia :D
2020. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ezt velem akartad volna eljátszani, hamarabb tanultál volna meg repülni, mint a madárfiókáķ tavasszal." - ezt benézted, mert az én lakásomban lakunk, szóval ha kifogásolná, hogy az átlag 10 órás munkám plusz edzés után nem állok neki utána pakolni, meg utána takarítani, akkor ő tudta volna, merre van az ajtó.

Egyébként ő megmondta, hogy nem fog ablakot pucolni, ekkor mondtam, hogy akkor szerezzen takarítót. Szerzett is és jó pénzért megcsinálta más. Beléptünk takarítós csoportba és kerestünk egyet, elárulom, nem 25 éves kis feszestestű csinos lányokkal volt tele a csoport, szóval álmodik a nyomor.

2020. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon régóta tart, akkor nem valószínű, hogy változni fog. Egy próbát megér, amit írtak, hogy ne csinálj meg utána semmit, de én a helyedben a válási papírokat kezdeném el készíteni. Ha csak magad után kell takarítanod, pakolnod, az jobb, mintha 2 ember után.

Hála a jó égnek nálunk ilyen soha nem volt. Párom férfi létére pedánsabb, mint én, minden házimunkát meg tud és akar is csinálni. Az, hogy éppen ki csinálja attól függ, ki fáradtabb. Hétvégén pedig minden ilyesmi közös, néha egymás keze alól vesszük ki a munkát. Nálam ez konkrétan szempont volt párválasztásnál, mivel szüleim pontosan úgy éltek, ahogy te. Apám soha az életben egy rántottát nem csinált magának, annyira életképtelen. Anyám helyében már tuti elváltam volna. Szerintem ő már csak azért nem, mert "erre a kis időre már minek" (már mindketten nyugdíjasok). De mást se látok, ha meglátogatom őket, minthogy fújnak egymásra. Na, én erre nem vagyok hajlandó. Te se akarj így megöregedni, megkeseredni és meghalni...

2020. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Az én férjem ugyanígy gondolkodik, mint 16os
2020. febr. 20. 13:02
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

"mindenestre vannak még balekok, ennek azért örvendjetek" - örvendjen az a "férfi", akit nem bäsztak még ki ilyen óriáscsecsemő igénytelen és tiszteletlen mentalitással.

Nem azokat a nőket kell félteni, akik teljes állásban dolgoznak és otthon is helytállnak, hanem azokat a "férfiakat", akik egy poharat nem képesek elmosni és a mosógép kapcsolóját sem találják meg. El lehet gondolkodni, kinek nehezebb az élete a másik nélkül.

2020. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Azt értsétek meg, hogy ha egrecírozni akarsz egy férfit, falakba ütközöl, ha nem ütközöl falakba, nem férfival vagy, csak egy balekkal:) minél erőszakosabb vagy, annál magasabbak lesznek a falak.

ha valamit el akarsz érni egy férfinál, próbáld normálisan, kedvesen, ne mindjárt fejhangon és 4000-es fordulaton. Meg fogod tudni vele beszélni. Nem tudod vele megbeszélni, mert kiröhög? Akkor szerintem már tudjátok:) nem férfival vagy, csak egy balekkal:)

2020. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%

#20

Mert te miből feltelezed h a valszoloknal ezt nem elozto meg 10 kor h ugyan pakolj mar el magad után???

Lathatolag a kerdezo is sokaig turt. El lehet mondani dolgokat kedveskedve is de nem akarok en se senki anyukaja lenni h 10szer elmondom es nem csinalja meg akkor megcsinalom vagy rahagyom... Ha no nem teszi oda magat te mit csinalsz?

2020. febr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%
Az èn férjem is mindenbôl kiveszi a részét, ha emiatt valaki baleknak tartja, akkor legyen balek :) Én szeretem a “papucs” balek férjemet :)
2020. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
2020. febr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%

Hagyjátok már az 59%-ost, értelmi fogyatékos nőgyűlölő szerencsétlen. Komolyan egy ilyen kis nemtudommivel akartok vitatkozni? Let it fly.


Kérdező, csakis magadnak köszönheted, ami most van. Nyers vagyok? Igen. De talán elgondolkodsz.

Dolgozol, tehát pénzt keresel. Majd otthon is dolgozol. Elmondod a férjednek, hogy ez így nem jó, kiröhög. Ráadásul már alapból ilyen volt... És te ezek után még a férjednek hívod?

Velem ezt nem játszaná el senki. Adnék neki kb. 2 hetet megváltozni (az elején, nem amikor már a férjem), ha nem megy, akkor viszlát, ha megy, akkor az szuper.

Szerintem ne játszmázz ezzel a csak magad után pakolsz el dologgal. Már nem fog beválni, azt az elején kellett volna.

2020. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!