Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg papucs vagyok mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg papucs vagyok mert nem ütök vissza a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A barátnőm néha kicsit idegbeteg, ha összeveszunk mar kezdi is a pofozkodast, rugdosast, karmolást. Papucsnak hívnak, mert nem ütök vissza, es haha de vicces, hogy 'ver engem az asszony'.

2020. febr. 20. 13:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Otthagynám a fenébe, lenne ideje gondolkodni.

Soha nem emelnék kezet egy nőre, nem vagyunk egy súlycsopartba. A régi páromat egyszer lefogtam mert ő si valamin nagyon felkapta a vizet és rúgott, csípett, harapott és erősen megfogtam a kezét hogy hagyja abba. Következő nap azt mutogatta nekem, hogy ott van a kezén az én ujjam lenyomata és be fog zöldülni. Így utólag nem is értem hogy bírtam mellette olyan sokáig.

2020. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem jól teszed, hogy nem ütsz vissza. Annyit azonban megtehetsz, hogy lefogod, hogy senkiben ne okozzon ilyen "rohamok" esetén bajt. Amúgy nekem bejönne ez a női stílus.
2020. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem vagy papucs, hogy nem ütsz vissza.


Azon viszont szerintem érdemes lenne elgondolkoznod, hogy miért fogadod el ezt a helyzet, és miért lehet téged pofozni, rúgni, karmolni következmények nélkül.


Meg talán azon is, hogy mennyire van rendben az egészséges önbecsülésed, ha ez így neked belefér egy párkapcsolatba.


(Kizárólag önvédelemből ütnék meg akár férfit, akár nőt, ha nincs más megoldás, és bármelyik férfi, akivel eddig párkapcsolatban éltem, szakított volna velem, ha akár egyszer is erőszakos hisztérika módjára viselkedtem volna, és ütöttem-rúgtam volna őket.


És őszintén szólva nem is tudnék férfiként tekinteni valakire, aki ilyen önkontroll nélküli viselkedést eltűrne nekem.

2020. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%
Te is változtasd meg a profilképét. :-))
2020. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Yoda m. ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Na, mit szólsz a válaszokhoz? Eléggé egybehangzónak tűnnek.

Nézd... egy dologgal tisztában érdemes lenni:

Egyetlen embert sem lehet feltrancsírozni oly módon, mint a nyárson sült birkát...hogy

a) ami jó, kellemes, élvezhető, szép, csinos, finom belőle, az KELL NEKEM...

b) ami nem jó, rágós, emészthetetlen, undorító belőle... azt meg a kutyának dobom.

Tehát vedd számba, hogy akivel barátkozol, neki mennyi jó tulajdonságai közé vegyült néhány igen rossz... és azzal Te együtt tudsz-e élni. Megjegyzem, ha csak tényleg "néha" és csak "kicsit" idegbeteg, az még nem a világ vége... Vannak, akik nem is néha... és nem is kicsit idegbetegek. Vannak bőven, hidd el. És úgy egyébként a köznapi életükben, munkájukban Ők is legtöbbször kiválóak. Észre sem venni rajtuk. Mondom a köznapi életben.

Amit tehetsz a saját érdekedben... az már előttem többektől is elhangzott. Ám tehetsz még valami mást is. Például Te magad változol, változtatsz saját magadon. De drasztikusan ám. Azt én nem tudhatom, hogy pontosan mit... de elkezdesz jelentősen másként viszonyulni hozzá.

Első körben például, hogy pofozkodáskor olyan helyre állnék (ajtófélfa, stb), ahol is ha elmozdulok, akkor az ajtófélfa kapja a pofont, s nem én. Rugdosásnál hasonlóan. A fontos az, hogy gyorsabb legyél, mint Ő. Okozzon saját magának fájdalmat, s ne veled próbálkozzon. De mondom... ez csak az első körben.

Második körben (de ez felcserélhető) a 11-es hozzászóló kéz-leszorító technikáját ajánlom.

Fontos az, érezze a barátnőd, hogy Te vagy az erősebb és a gyorsabb. Embernek lásson, kezeljen téged, ne pedig egy püfölhető, dobálható papucsnak...


Az ERŐ legyen Veled!

2020. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
#15-nek adnék dupla zöld kezet, ha lehetne!
2021. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!