Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ikertestvérével feküdtem le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ikertestvérével feküdtem le?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Na most nem tudom, hogy isten teremtett e hozzám hasonló barmot, remélem igen.

A helyzet, hogy a barátnőmmel sokszor beszélgetünk család, gyerekek témáról és azt mondta van egy "húga" aki nagyon "hasonlít" rá, nem csak szokásában, viselkedésében de kinézetben is. Itt még a "nagyon hasonlít" megjegyzést hallva nem gondoltam semmi komolyra, majd azt mondta, hogy szeretne bemutatni neki, mondom jó persze mikor? Ez volt 2 napja, és el is érkeztünk a jelenbe ugyanis kiderült, hogy nem a barátnőmmel hanem a húgával feküdtem le és miután megtörtént a dolog beismerte, hogy nem a nővére az vagyis a barátnőm hanem a húga (?) én meg mondom neki ne viccelj már inkább azt mondd mikor mutatod be, erre benyögi, hogy nem viccel, a barátnőm és ő ikertestvérek és csak arra voltak kíváncsiak, hogy felismerném e a barátnőmet ha amúgy máshogy viselkedne, tehát értitek, hogy felismerném e ha valami nagyon nem ő rá vall, UGYANIS, szöges ellentétei egymásnak, persze állítása szerint, mert ezt én nem vettem észre és ő is mondta, hogy a szex nem volt tervbe de ezt a legvégén nyögte ki most mit csináljak?

Azt mondta nem mondja el a nővérének csak azt, hogy nem "nagyon" tűnt fel, hogy nem ő az de azt nem mondja el, hogy lefeküdtem vele, pedig tényleg amúgy nem is nagyon ellenkezett ami viszont feltűnt mert a barátnőmnek mindig "húzni kell kicsit az agyát", hogy begerjedjen, neki nem, ez mondjuk fura volt de most ezt ki gondolta volna?

Hát én a "nagyon hasonlít" szöveget nem így gondoltam, de most meg azzal szórakozik, hogy elmondja neki ha nem maradok vele, mondom mi?


Átb**zva érzem magam mert végül is át lettem b**zva rendesen, ráadásul nem is ezt volt a "tervük" de most meg zsarol, amiből leesett, hogy tényleg nem olyan mint a barátnőm, mondhatnám azt, hogy ő az ördög a barátnőm meg az angyal kb.


Kipenderíteném mert így elegem van belőle, de mi van ha beváltja a fenyegetését és beárul? Azt mondja neki mindegy, hogy tudja e a barátnőm vagy nem, de velem nagyon kib*szna ha nem maradnék vele. Ezt most így hogyan? Én sem merem elmondani neki, mert egy r*b*nc miatt nem fogok lemondani róla. Please help!



2020. febr. 20. 22:00
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
99%
Ez akkora kamu, hogy még füstöl.
2020. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Hallod ez az, bárcsak kamu lenne. DE NEM. Nem az és ezzel a köpönyegforgató luvnyával nem lehet mit kezdeni, mert a tekintete is az a semmitmondó ha rákérdezek valamire kimagyarázza. bárkinek.
2020. febr. 20. 22:11
 3/42 anonim ***** válasza:
99%
ennyit gépelni, sok energiát raktál ebbe a mesébe
2020. febr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
98%
Kamu
2020. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Mondjuk igazad van írhattam volna mindössze annyit, hogy "lefeküdtem a barátnőmmel de kiderült, hogy a húga az, mi a f**z?"
2020. febr. 20. 22:15
 6/42 anonim ***** válasza:
87%

Hasonlo szituben voltam mar

Csak en voltam a no es egy fiu ikerpar jatszotta ezt.

Hasonlot. Mert h ok osztoznak a csajokon. Felvaltva randiztam veluk es mind a kettovel szexeltem is. Anno fura volt h neha nem emlekezett dolgokra de mondtam ok sokat beszelek biztos azert.

Majd 4 honap utan buktak le veletlenul.

Mivel nagyon rajuk voltam gerjedve ezert mondtam h vagy harmas vagy mindenki megtudja 😂

Inkabb bevalaltak a harmast ...

2020. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
De jó neked, én pont hogy kerülöm mind a kettőt, mert nem tudom előtte megjátszani, hogy "ja nagyon vicces szívem csak épp nem úgy jött össze a dolog mint gondolod, légyszi bocsáss meg" tehát ez nem.
2020. febr. 20. 22:19
 8/42 anonim ***** válasza:
86%
Hat ha az nem kamu akkor te ritka szerencses vagy dugjad mindkettot, hatha egy harmas is osszejon
2020. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
De ez az amit nem akarok, fogalmam nem volt hogy ikertestvére van az az egyik a másik pedig ő nem titokban akarja a dolgot, azt akarja hogy hagyjam el a barátnőmet, mindenképp tehát azt addig tartja a titokban amíg nem szakítok vele, utána őt nem érdekli. nem akarok mindkettővel amúgysem.
2020. febr. 20. 22:31
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Fe miert nem mondtad el neki? Hogy a hugod megjatszotta hogy te vagy stb.

Inkabb lennék öszinte es dobjanak ki ah igazsagert de amugy ez kb eröszak volt ugy mellesleg hiaba nem tünik annak. Jelenthetö is lenne.

2020. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!