Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme ezt a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ezt a kapcsolatot így folytatni, törődjek bele, hogy egyedülálló anyaként nem találok jobbat?

Figyelt kérdés
Két éve vagyok a jelenlegi párommal, és van egy kilenc éves kisfiam az előző házasságomból. Nemigazán haladunk semerre ezzel a kapcsolattal, alig egy hónapja költöztünk össze, de csak azért mert sokat nyagattam miatta. Én nagyon szeretem, de úgy érzem, hogy ő sokkal kevésbé viszonozza. Magától soha nem ír üzenetet, ha írok is neki, akkor épp 2-3 szóval válaszol, látszólag egyáltalán nem gondolom rám, és nem hiányzom neki amikor nem vagyunk együtt. Együtt nem tudunk elmenni sehova, max bevásárolni, vagy ha el kell intézni valamit. A barátaival ezzel szemben el tud menni sörözni, vagy motorozni, de engem soha nem hív. Én oda vagyok érte, a szex is fantasztikus, de én ennél többet szeretnék. Házasságról hallani sem akar, pedig én nagyon vártam, hogy megkérje a kezem, tálan az a probléma, hogy két évvel fiatalabb nálam. A fiammal nagyon jó a kapcsolata, a gyerek jobban szereti mint az igazi apukáját. Szüleimmel nagyon sokat beszélgettunk róla, tudják, hogy mennyire bánt ez a helyzet. Ők is szeretik a jelenlegi páromat, is azt javasolják, hogy ne hagyjam el, mert nehezen találnék egy másik férfit aki elfogadja, és ennyire szereti a fiamat.

2020. febr. 21. 12:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Talán érdemes lenne rákérdezned h _Ő_ hogy érzi magát a kapcsolatotokban, mit szeretne ha változna, mi az, amitől boldogabb lenne, mi az amire vágyna közös programként.

Nem bűn, ha a pasik lelkivilágával is törődnek a nők és mernek kérdezni.

2020. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Neked ő nem felel meg így ebben a formában, ahogyan megismerted. A barátod ilyen személyiség, nem fog megváltozni,ha neki ez így jó. És a jelek szerint neki ezzel nincs problémája. Szóval, te döntöd el, hogy maradsz vagy mész a kapcsolatból. Emberek nem fognak megváltozni mások miatt. Így fogadod el vagy nem. Nincs olyan, hogy "majd miattam megváltozik". Ez mese, nőj fel.
2020. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ő alapból ilyen típus.

Fogadd el így. Ő is elfogadott titeket

2020. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

mi sem dumcsizgatunk a párommal munkaidőben hogy hogy vagyunk. majd este megbeszéljük.

főleg ha együtt éltek nem tudom miért kéne rád irni a 8 órás munkaidőben hogy hogy vagy. találkoztok reggel is meg este is, nem? nem kell egymáson lógni...

amugy én se vagyok irogatós. utálok irogatni, mindig a lehető legrövidebbre veszem a választ. ez semmit nem jelent csak h a fenének sincs kedve pötyögni.

barátokkal valószinű azért megy ide oda, mert velük csak ugy tud találkozni ha lemegy velük valahova gondolom.... feltételezném nem örülnél neki ha átcsőditené hozzátok a haverokat ... :D

félre ne értsd nekem is rossz lenne ha SOHA nem járnánk el sehova...de akkor mennék egyedül, barátiammal bárkivel ő meg üljön otthon ha akar.... az viszont érthetetlen hogy együtt éltek és szeretnéd h munkaidőben rád irjon hogy hogy vagy....

2020. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Sztm mert gyereked van nem kell elfogadni azt, hogy nem foglalkozik veled!
2020. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák.

Mi is együtt élünk és mindketten nagyon is igényeljük a napközbeni telefonhívást, chatet. Amikor belefér természetesen.

2020. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Neked van valami hobbid, megmaradt a baráti köröd, vagy lemorzsolódott mikor jöttek a gyerekek?

2020. febr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A párodat így kell elfogadni, ahogy van. Akkor szeretunk igazán valakit, ha nem akarjuk megváltoztatni.

Bár mindenkinek csak annyi hibája lenne,hogy motorozik a barátaival.

Tudod,milyen nagy szó, hogy a kisfiaddal jól kijön és szeretik egymást ? A szex is szuper, van munkája, nem iszákos.Miért kell állandóan csevegni,locsogni, és miért kell állandóan egymás nyakán lógni?

Pont ilyen volt az első nejem is. Megőrjített, szerencsére vége lett.

A mostani párom igazi főnyeremény, nincs ok nélkul hívogatás,nincs felesleges duma. Este mindenki elmeséli,mi történt vele, mindketten képben vagyunk egymás munkájáról, stb. Ha igazán fontos,akkor sem hív, hanem sms-ben ír, mert lehet,hogy nem tudnám felvenni.

És neki is van egy fia,igaz, nagyobb,de apjaként szeret.

A párom is eljár barátnőzni,eljár futni, eljár csak úgy sétálni. Ahogy én is.

Nem díjaznám,ha a barátaim közé beulne, úgysem értené miről beszélgetunk, vagy nevetgélunk.

Egyébként pedig azt mondják, aki fél óráig mond valamit,amit egy mondatban is lehetne, az más galádságokra is képes. Ezt egy politikus mondta, még régen. Igaza van.

És ha nyaggatásra költözött veled össze, az is beszédes. Attól lehet szeretni valakit, hogy nem élsz vele, sőt még jobban,mert ajándék a találkozás minden perce !

A párodat pedig becsuld meg, mert sok nő a nyaggatásával teszi tönkre a kapcsolatokat, aztán csodálkozik, hogy lelép a másik.

2020. febr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mi lett veletek?
2021. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ne fogadd el. A kérdésedről ordít, hogy nagyon nem akarod elfogadni, akkor ne tedd.

Légy bátor,a gyereknek az igazi apja kell, nem a te társad, a társat te akarnád. Azt viszont nem kaptad meg.

De az idő már megoldotta...jó lenne olvasni, hogy hogyan:)

2021. okt. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!