Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom függő, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom függő, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtünk épp leszokoban volt a "cigiről". Szakemberhez járt, hogy segítsen neki. Sikerült is letenni.

Másfél évre rá várandós lettem. Terhességem alatt észrevettem, hogy megint ahhoz nyúlt... Egyre gyakrabban.

Beszéltem vele kedvesen, megértően, későbbiekben durvábban is.

Veszekedtünk e miatt sokat.

Majd elkezdett hazudni is, hogy ő nem tekeri, meg fel volt háborodva, hogy számonkérem, s biztos uralkodni akarok felette.

Sok veszekedés ellenére megígérte, hogy amint megszületik a gyerekünk újra leszokik.

Megszületett a babánk kicsit több mint 1 hónapja, s kiderült, hogy mig kórházban tartózkodtam is minden nap elég sokat elszívott belőle.

Mondta, hogy amikor tudja újra lerakja de ígéri, hogy nem fogja itthon megcsavarni és elszívni.

Erre most 2 hajnalban is egymás után a kertben eltolta, s amikor a szemére vetettem (elég dühösen),hogy megígérte és most is hazudott, azzal jött, hogy nem vagyok az anyja.

Reggel mikor felkelt köszönés nélkül lelépett, azóta nem hallottam felőle semmit. Nem írt, nem hívott. Valószínű este hazajön.

A kérdésem, hogy hogy álljak ehhez a dologhoz? Nem tudom már tolerálni, főleg, hogy született közös gyerekünk, továbbá jegyben járunk.

Hogy tudnék hátassal lenni rá? Vagy hagyjam az egészet, s sodródjak az árral?

Tanácstalan vagyok.


Válaszotokat előre is köszönöm.



2020. febr. 21. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Miért akarsz uralkodni rajta és kontroll alatt tartani? Aztán csodálkozol ha megun és elhagy. Én is kisgyerekes anyuka vagyok dohányzó férj mellett. Eszébe nem jutna a gyerek mellett dohányozni mindig kimegy. Az ő egészsége az ő szervezete.
2020. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagy normális. Nem csoda hogy ilyen nő mellett már csak stresszből is rágyújt...
2020. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Idézőjelben van a cigi :) nem sima cigiről van szó.
2020. febr. 21. 15:44
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, füves cigarettát szív?
2020. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Hergeld még egy kicsit... Az biztos használ.
2020. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
+ az se mindegy h sima fű vagy herbál?
2020. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sima
2020. febr. 21. 15:54
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Egy drogos örökre drogos marad. Nem alkalmi 1 szálról van szó, hanem napi szintű masszív drogozásról. Ne erőltesd a házasságot, de a kapcsolatot se. Egyedül is jobban jársz a gyerekkel, mint egy ilyennel az oldaladon.
2020. febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Hát ezt az egészet barátságosan kell megközelíteni, mert egyébként csak egyre jobban eltávolodtok egymástól. Beszélgessetek el róla hogy most egyáltalán mit akar? Tényleg abba akarja-e hagyni.., csak nem sikerül neki? Mert lehet ő magában sincs ez teljesen letisztázva..

Aztán ha le akar állni, csak úgy érzi nem megy.., akkor el lehet menni valahová segítséget kérni. Bármelyik közelben lévő drogambulancia megteszi..

Nem kell tőle megijedni, és ilyen esetben nem valószínű hogy komoly rehab vagy ilyesmi kéne. Csak fel kell tárni a kiváltó okokat, és más kikapcsolódási módot kell keresni. Ehhez azonban neked is támogatnod kell, és nem rátámadni ha mégis párszor visszaesik, mert azzal csak rosszabb lehet a helyzet..

Vannak segítő csoportok is ahova időközönként el lehet menni, és kibeszélni magából a sok hülyeséget. Az is használhat..

A lényeg hogy ha egyedül nem megy, akkor nem szégyen szakemberhez fordulni. És ha elmegy egy ilyen helyre, ott biztosan nem az lesz amit előre gondol róla. Szóval érdemes megpróbálni..

2020. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha piszkálod vele titkolózásba kényszeríted! Fogadd el, ha nem megy semmi rovására. Jobb mint a pia!
2020. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!