Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 28 éves nő nem érzi úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28 éves nő nem érzi úgy hogy a saját idejét vesztegeti egy 24 éves pasival?

Figyelt kérdés
Szerintem 4 év a nő javára elég durva különbség. Mégis mikor akar gyereket? A srác elvileg még 3-4 évig biztosan nem, meg az egzisztenciális alapok sincsenek meg. A lány az én exem, én 32 éves vagyok, albérletben élek és elég jól elvoltunk a csajszival amíg ez a csávó meg nem jelent. Számomra érthetetlen, hogy mégis mit eszik rajta, minden hétvégén együtt vannak, hétközben nem is találkoznak mert 70 km-re lakik a srác. 28 éves nőként van értelme belemenni egy 4 évvel fiatalabb pasival távkapcsolatba? Csak szerintem ostobaság?
2020. febr. 23. 16:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Emberek 20 év különbséggel is házasodnak össze. A 4 év semmi! Viszont az csúnya dolog, ha a nőnek csak az idejét húzza az új fiú.
2020. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont az csúnya dolog, ha a nőnek csak az idejét húzza az új fiú."


Mondjuk a kérdezővel is csak az idejét vesztegett: "elég jól elvoltunk a csajszival" Ha valaki 32 évesen így nyilatkozik a párjáról, azzal sem lehet jövőt tervezni.

2020. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 28 lennék,én is szívesebben lennék együtt egy 24 éves pasival,mint egy 32 évessel.
2020. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak féltékeny vagy...
2020. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

1: valaki nem is akar gyereket.

2: nők között is vannak infantilisabbak és (nagy ritkán) férfiak közt is érettebbek a koruknál.

3: az bánt, hogy ő volt a szakító ok?

2020. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!