Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom nem akar lefeküdni velem?

Figyelt kérdés
2 éve élünk együtt, és novemberig jó volt minden, de aztán mintha csak elvágták volna. Azt mondja nincs kedve hozzá. Én meg nem értem. Azt mondja szeret, meg hogy nincs semmi baj velem (mert mindig kérdezem, hogy azért nem fekszel le velem már, mert dagi vagyok?De mindig mondja, hogy nem.), de mégis lehet valami baj. Erről beszélni vele még nem lehet. Nem tudom, mit tegyek, vagy kihez forduljak. Én 23(L) vagyok, ő meg 30(F).

2020. febr. 24. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Írtam privátba véleményt. Szép estét!
2020. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Emlékszem 20 éves voltam amikor volt egy 30 éves pasim. Ő már 2 hónap után nem akart velem lefeküdni mert fáradt, korán kel, teleette magát stb. Amikor megelégeltem és közöltem, hogy ez nekem így nem elég és váljanak el az útjaink akkor kétségbeesett és elkezdett rendesen dugni de az a lendület sem tartott túl sokáig és végül szakítottunk (állította, hogy nagyon kíván és 1000%, hogy más nő sem volt képben). Szerintem ez ilyen korosztály betegség vagy én nem tudom...
2020. febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
És ez miért is baj?
2020. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
32 leszek, de ha lenne barátnőm én tuti szexelnék mindig. Bár... lehet nekem nem szabadna. Sok emberrel ellentétbe nekem nem magas a vérnyomásom, hanem alacsony. Nem is kicsit. Ma is 94/60-at mértek nálam.
2020. febr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Első gondolatom az lenne, hogy van valakije, mert nagyon fiatal még ahhoz, hogy potencia problémája legyen.

Nem változott meg a kapcsolatotok, illetve a viselkedése az utóbbi időben?

2020. febr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha kövér vagy akkor lehet talàlt szexibbet.
2020. febr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Ne haragudj, de igen, a súlyod lesz a baj. Ne legyél igénytelen menjél mozogjál, senki sem akar egy dagi csajt dugni.
2020. febr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Húszas éveik elején járó nők miért fekszenek össze harmincas emberekkel...miért nem lehet a hasonló korosztályból választani?


De hogy a kérdésre is válaszoljak, a férfiaknál a szexhiány mindig okkal van. Már pedig nem kíván már téged. Vagy te lettél olyan, hogy már nem kíván vagy talált jobbat, aki jobb testű, de párkapcsolatot nem feltétlenül akarna vele.

Vagy mindkettő.

2020. febr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!