Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig maradnál úgy együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig maradnál úgy együtt a barátnőddel, ha nem tudnátok szexelni?

Figyelt kérdés
Pl. hüvelyi fertőzés, hüvelygyulladás, vagy méhszájseb és az ebből fakadó fájdalom miatt.
2020. febr. 25. 00:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12%

Ha abbahagyid a fogMzasgatlo tabit vagy egyeb hormonalis cuccot,minden tuneted magatol elmulik.

Meg a paleo etrend rendbehoz. Velem is volt hasonlo.


Ha nem nedvesedsz vagy kidorzsolodsz,hasznalj pl kokuszzsirt sikositonak. Szajjal apolashoz is bekenheted vele a nemi szervet.

2020. febr. 25. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
98%
Szia! Nekem is volt elhuzodo fertozesem, nagyon ranyomta a kapcsolatunkra a belyeget. Tapasztalatbol mondom keress egy masik orvost. Maganorvosbol se mindegy kit, engem abbol is volt aki atvert. Legyel az orvossal eroszakos, nekem a 4. doki is 2 honap eredmenytelen kezeles utan vett kenetet ... menj uj orvoshoz, csinaltass kenet vizsgalatot, ne szedj tabit es hasznalj huvelyflora helyeallitot a kezeles utan. Ebbol a legjobb a Protexin Gynophilus. Valamint minden fehernemudet fertotlenitsd legalabb 60 fokon, vagy 40 fokon de fertotlenito oblitovel. En a dm es fetotlenito oblitot hasznalom auota is, mert olcso, nem veszi el a ruhak szinet es tenyleg fertotlenit. Az agynemut is muszaj fertotleniteni. Tamogasd az immunrendszered ez is sokat szamit, szedj mindenkepp vitaminokat. Ha gombas eredetu a fertozes igyekezz kerulni a cukros es elesztos dolgokat. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Ha van kerdesed nyugodtan irj!
2020. febr. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
14%
Lábfétises dolgok még mehetnek ettől, így maradnék.
2020. febr. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem azt a legtöbb értelmes férfi megérti ha valamilyen betegség miatt nincs szex. Baj akkor van, ha nem látjuk az okát miért utasít el minket a párunk, és ez kicsit odavág az ember egójának is, hogy most akkor mi csinálunk valamit rosszul? Nálunk az exel, a szülés után évekig alig volt valami, míg előtte 2 naponta többnyire ő kezdeményezett. Megbeszélni nem lehetett vele a dolgot, így is 7 évig kitartottam. Utána mondtam, hogy akkor fejezzük be ezt a kapcsolatot. Ő késő estig facebookozott inkább, mint, hogy velem legyen.
2020. febr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha szeptember óta elhúzódik a dolog és még nem jártál magánorvosnál meg 3 havonta mész kontrollra, akkor én elhagynálak. Az én magándokim bármilyen problémára azonnal veszi le a kenetetet. 1 hónap múlva kér kontrollkenetet.

De volt olyan is,hogy magándoki bunkó volt és nem akart meggyógyítani, azonnal mentünk másikhoz.

Ne érdekeljen,hogy mennyi pénz, az egészségedre sose sajnáld a pénzt. Kajára, szórakozásra sajnálhatod, de egészségre nem!

Nekem is volt egy időszak, amikor sajnáltam rá aztán mikor egyszerre kellett 300 ezret kiadni, mert az addigi dokik nem foglalkoztak a problémámmal, akkor megtanultam, hogy sose menjek állami húspiacos nőgyógyászhoz...

2020. febr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is keress fel egy masik orvost. Egy mehszajseb nem jatek es a helyedben inkabb kiadnam a penzt egy maganorvosert, hogy biztos minden rendben legyen. Azert ne mondd, hogy normalis, hogy honapok ota szenvedsz ezzel, parod viselkedesetol fuggetlenul.
2020. febr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

A 3 hónapos kontrollra a méhszájseb miatt van szükség, mert annyi idő a minimum, ami után meg lehet ismételni a rákszűrést, nem csak úgy hasra ütés szerűen hív vissza mindig addigra.

Köszönöm a válaszokat.

2020. febr. 25. 10:12
 18/19 anonim ***** válasza:
19%
Anális szex még simán mehet.
2020. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hat eleg fura a dokid. En ilyen bajokkal biztos nem varnek.


Nekem 1x volt kenyelmetlen dolgom.

Doki kikerdezett, kenet, fagyasztas, krem. 1 tabletta. Ha nem javul kontroll.

Komolyan 1.5-2 nap alatt elmult a folyasom.

Ennyi volt.


Amugy jol irtak fenn. Rendes mosas. Ja, NE!! rakj tul sok mososzert, a legtobben tul sokat tesznek, mert azt hiszik akkod majd “jobban” mos a gep.

Kozben meg atultelitett mososzeres oldat nem fog kijonni rendesen a ruhaszovetbol, az is irritalhat a bugyidnal.


Cukros dolgok jo taptalaj a baciknak, gombaknak, pl. Candidanak.


Vannak jo huvelyflora helyreallito kupok.


En regen csinaltam kloros huvelyzuhanyt azutan az incidens utan annyira feltem

megint bajom lesz.

De a doki szolt azt inkabb ne hasznaljam, vagy ha igen akkor utana tejsavas huvelyzuhany kene, vagy csak hagyjam

el inkabb a klort, hisz mutetnel aztal sterilizalnak es csak a tejsavas tabit feloldva oblitest hasznaljam.

Lehet kapni DM-ban Rossmanban ilyen zuhikat.

Amugy 2x ha hasznaltam kb.


Es amit en meg nem birtam azok:

- illatos tisztasagi

- intim mosakodo

Ezeket mint valami vallas ugy hasznaltam rendszeresen.

Mist mar nem hasznalok ilyet es sokkal jobb minden, alig van par csepp folyasom.

2020. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!