Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkora bűn, ha a pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora bűn, ha a pár egyik tagja fingik a másik előtt?

Figyelt kérdés

Miért akkora gond ez? Én sosem csináltam belőle ügyet, szerintem természetes velejárója az együttélésnek, hogy otthon a kényelmes otthonodban nem kell emiatt szégyenkezni meg wc-re futkozni vagy visszanyelni a böfögést.


Nyilván mi sem csinálunk versenyt belőle a párommal meg mi sem fingunk szándékosan egymás orra alá, de hogy lehet úgy élni, hogy egy percre sem engedheted el magad?


Miért tartják ezt egyesek prolinak?


2020. febr. 27. 16:04
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Tipikus a fszt is zsebkendővel emberek... Szánalmas, ahogy kikelnek megukból. 😂


Istenem de örülök, hogy személyesen nem ismerek ilyeneket

2020. febr. 28. 08:37
 22/29 anonim ***** válasza:
31%

Én igazából eleve nem értem, miért kell berottyantani a szobába. Ha egyedül vagyok otthon, akkor is "kiviszem" ha tehetem, nem akarok a fingszagban ülni a szobában. :D

Nyilván ha "besikerül", akkor nincs semmi gond, de azért szerintem alap hogy a lehetőségekhez képest igyekszünk kerülni.

2020. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
50%

#22 vagyok

Olyannal nem élnék együtt, aki felnőtt emberként nem képes használni a wc kefét.

2020. febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
76%

" Ha egyedül vagyok otthon, akkor is "kiviszem" ha tehetem, nem akarok a fingszagban ülni a szobában. :D"


Nincs ablak a szobádban? És nem minden puki büdös.

2020. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
50%

#24

Teljesen reális, hogy minden fingás után kitárom az ablakot, legyen szél, eső, hó, kánikula. :D

2020. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
48%

#25

Ha ennyire finnyás vagy, akkor miért ne? Friss levegőtől meg egyébként se halt még meg senki.

2020. febr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Egy újabb kommandós gyakorlat kérdés. Azt hittem ez a kérdés már túl van tárgyalva. Ha nem direkt a másik orra alá csinálja a párja idegesítésből hanem csak ugy kijött a hangja a kommandós gyakorlatnak akkor nem értem miért problémázik rajta mindenki. Nekem gyerekkoromba volt ilyen borzalmas szó szerint mert büdi volt élményem mikor nálunk nyaralt a fiú unokatestvérem. Ő direkt üldözött ezzel. Mindig úgy menekültem, de szerencsére nem sokszor csinálta.



Van aki alapból nem tehet róla, hogy nála több a kommandós gyakorlat ahol durrogtatnak. 😂


Ők azok akiknek valamilyen emésztőrendszeri betegségük van.


De ez már a második ilyen kérdés.


Lépjetek már túl a kommandós gyakorlaton. 🙂

2020. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#18 Ennyire lusta vagy netán inkább hülye vagy rákeresni?


[link]

2020. febr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Soha nem volt ez gond köztünk a férjemnel, de nem vagyunk egyformák. Sok mindenen túl vagyunk már, beleértve két császárt és az utana kövrletkező 5-6 hét szerencsétlenkedést. Az elsőt megsinylettem, sebfertőzésem volt, szétnyílt, ő kezelte. A kadból ki -be nem tudtam egyedül mászni. Ráadásul ott volt a gyermekagyi vérzés is. Szerintem ez ezerszer gusztustalanabb és egy szót sem szólt.
2020. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!