Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal nem tudok lelkizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal nem tudok lelkizni, de nem szeretnék szakítani. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már egyszer szakítottam emiatt, mert úgy éreztem, nem igazán tudunk beszélgetni. Csak felszínes dolgokról. Én nagyon szeretek lelkizni, ő nem. Már kértem, mielőtt szakítottunk egyszer, hogy próbáljoneg jobban megnyílni, de egyszerűen ő nem olyan. Ezért úgy éreztem az a helyes döntés, ha kilépek a kapcsolatból. De nem tudunk egymáson túllépni, mindvégig nagyon hiányzott, és kiderult én is neki, egy év után újra össze futottunk, és szakítás után rajottem, hogy talán nem volt jó ötlet kilepni a kapcsolatból. Ezért újra osszejottunk. Az elején jó is volt és próbálkozott ő is, én is, hogy minden sínen legyen. De most megint úgy érzem hogy elojon ez a probléma. Próbálom neki mondani, meg próbálom megosztani vele amit érzek, de általában egy szavas válaszokat kapok erre. Nem vagyok híve annak hogy mindig lelkizni kell, de az hogy szinte soha, az őrületbe kerget.. Nem szeretnék szakítani, mert szeretem, de nem tudom mit tudnék ezzel kezdeni. Valami javaslat? 21/l

2020. febr. 27. 19:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, de erett asszonykent a kovetkezot latom. Minden heteroszexualis ferfi otthon a parjaval egyfajta autisztikus izolaltsagban van, bologat, valaszaival elarulja, hogy egyaltalan nem figyel oda a felesegere.

Barataival, munkahelyen, buliban, facebookon szellemes, bobeszedu, minden reszletrol tud.

Ha komoly helyzet van, ha telefonon beszelunk, ha kiborulok, akkor nagyon figyel.

Egyebkent egyoldalu a kommunikacio. Meg kell hallgatni a kedvenc lemezeit, nezni vele a musorait, mint egy gyereknek.

Mikor hivom anyamat, baratnoimet, latom, masok hogy elnek, kiderul, hajszalpontosan ez megy.

A ferfi es no nem kompatibilis tarsasag egymasnak, regi kabarejelenetek, szindarabok szolnak errol.

Lehet, hogy o szelsosegesen zarkozott. De szerintem ferfiakkal csak ugy lelkizhetsz, hogy mikor neki olyanja van, o fog jonni az o lelkevel.

2020. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!