Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti is szoktatok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti is szoktatok így viselkedni?

Figyelt kérdés

Szabadnapos voltam,gondoltam meglepem a barátom.

A kedvencét főztem,még masszázs olajat is vettem estére. Mondanom sem kell,hogy mit szerettem volna a masszázs után...

Hazajött,elkezdtünk enni,mire közölte,hogy nem használtam elég sót. Azt mondta,nem igaz,hogy annyit nem tudok megjegyezni,hogy szereti. És elment az anyjához enni.

Még mindig nem hiszem el,nagyon rosszul esik.

Van hogy ti is ilyen gonoszak vagytok? Fárasztó napja lehetett?



2020. febr. 28. 21:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Keress másik pasit.
2020. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a són van a hangsúly, hanem h vmi sérelme van esetleg és az h te elvileg nem soztad meg eléggé csak egy kifogás h levezesss a feszültséget. Egy bunkó esetleg kérdezz rá h konkrétan mi a baja. De ha még egyszer előfordul dobd ki

.

2020. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Hát érted összetenném a két kezem! Miért vagytok ilyen gyökerekkel együtt?


Én biztosan elvittelek volna egy szép helyre valamelyik hétvégén ezért cserébe! 29f

2020. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Most nem mondod, h nem volt képes magának megsózni!? 😂😂😂 aztaQ.. Nagyon sajnálom, h ezt át kellett élned.


De valaszolva:. Nem, nem vagyok ilyen, sőt ink segítek barátnőmnek, ha főz.

2020. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb tegyél egy nagy sótartót az asztalra, de tekerd lazára a tetejét, hogyha megfordítják akkor biztossan az egész só a tányérba landoljon.
2020. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 peca1000 ***** válasza:
100%

Biztos, hogy az anyjához ment?


Nem inkább egy másik nőhöz?

2020. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Agyalagyult, nem tudja magának megsozni? Fozne ennek a halál, nemhogy még masszazsolaj is.

Nem szeret, az biztos, és proli módon mutatja ki.

2020. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nincs párom, kapcsolatom, de sajnos én is tudok az ismerőseimmel így, undokan viselkedni. :(
2020. febr. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Es miert is nem sozta meg maganak akkor? 🤨 Nem valoszinu, hogy ezek utan még egyszer foznek neki... mehet az anyjahoz maskor is!

En pl nem szeretem a sos eteleket. Keves sot hasznalok mindenhez. Ha a parom foz elofordul neha, hogy kicsit elsozza (az en izlesemhez kepest) a kajat. Mégsem mondom neki, hogy de balf...sz vagy, hogy elsoztad. Nyilvan kiszedni a sot mar nem lehet belole, mig a kedves parod tudta volna orvosolni a “problemajat”.

De nem azzal vagyok elfoglalva, hogy kicsit sosabb a kaja, hanem hogy gondolt ram es oromet akart szerezni azzal, hogy meleg kajaval var haza.

En pedig mar rontottam el ehetetlensegig egyszer amit foztem, megsem volt a paromnak egy rossz szava sem, rohogtunk rajta aztan ettunk mast.

Lehet tenyleg rossz napja volt es tulreagalta a dolgot. De ha ez mar tobbszor elofordult en atertekelnem ezt a kapcsolatot magamban!

2020. febr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!