Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodik tőlem a barátom, ha menstruálok?

Figyelt kérdés

Most menstruálok először mióta összeköltöztünk. Konkrétán költe velem,hogy másik szobában kell aludnom,és feltűnően undorodik tőlem. Nem csókol meg,stb.Nagyon rosszul esik,eleve folyamatosan görcsölök,és még ez is.:( Fürdök,nagyon igényes vagyok. Nem értem miért tartja ilyen gusztustalannak. Hisz ha ezen nem esnék át minden hónapban,nem lehetne egy napon gyerekünk.

Minden férfi így van ezzel?

Mit tudnék tenni ez ellen?


2020. febr. 29. 18:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
98%

1.: Ez NEM férfi!

2.: Van oka rá? (fóbia, etnikai származás,...)

3.: HA lesz gyerek, a szülésre NE hívd be!

2020. febr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%
Az aláirom,hogy a csavód ez elég buta.De ezek szerinte te sem lehetsz 100-as ha egy ilyen muksi jó neked.Mindig ilyen könnyen bele mész egy kapcsolatba mielőtt megismernéd a másik felet?
2020. febr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, milyen emberek léteznek. Nagyon sajnállak, kérdező, ezt senki nem érdemli meg. Elképesztően megalázó egy nő számára, hogy nem elég, hogy minden hónapban megküzd a "vörös hadsereggel", de még ki is dobják a szobából, mintha valami leprás lenne. Egyébként nem értem, miért hagytad, hogy kirakjon, én egy ilyen megalázó tett után azonnal szakítottam volna vele. Nehogy már egy férfi szenvedjen meg legyen felháborodva, amiért a nő!!! menstruál.
2020. febr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ostoba emberek vannak a földön te jó ég!!!!!!!!!Ez egy természetes folyamat nőknél ami nekünk sem kellemes söt!!!!!!!És még vannak ilyen bunkó férfiak...........ha egyáltalán férfinak lehet nevezni az ilyen embert.Az én férjem ilyenkor mindent megtesz sőt volt hogy a vasárnapi ebédet ő főzte annyira rosszul voltam csakhogy nekem jobb legyen.Mit is vársz egy ilyen embertől amúgy?
2020. febr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de a párod egy tuskó...Nálam az első ilyen húzása után repülne, az biztos. Egy, ez természetes dolog, akkor legközelebb, amikor ő ejakulál, én meg arra fogok fujjogni, kíváncsi lennék ezen mennyire lenne felháborodva. Kettő, most még "csak" pár napig vérzel, már ezért te vagy kidobva a szobából...mondd meg, ha nem tetszik húzzon ki ő. Azt megérteném, hogy szexelni nem akarna veled (mi sem vagyunk ilyenkor együtt, de nem azért, mert "undorító" vagyok, hanem mert félt a párom, nehogy fertőzést kapjak), de nem azért, mi lenne vele, ha gyereket is vállalnátok? Utána 6 hétig vérzik nő, akkor is húzz el a gyerekkel együtt? Mert ugye ha szoptatsz, akkor a gyerek közelében kell aludnod. Nekem két császárom volt, utána otthon egy hétig az ágyból alig tudtam előmászni és bőven több vér jön, mint amennyi menstruációkor. Bizony ha odafigyelsz és nagyon igényes vagy, akkor is átvérezhetsz, sima havinál is. Nem is tudom mit csináltam volna, ha még ennek tetejébe a férjem ki akart volna parancsolni friss sebbel a hasamon. Hát azt hiszem, egy jó nagyot biztos lekevertem volna neki.

Kérdező, beszélj vele egyszer, hátha megtudod az okát, de inkább keress egy normális férfit, mert ha így folytatjátok és közösen terveztek, lesz ez még rosszabb is.

2020. febr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért undorodik, miért "állít fel szabályokat" ("másik szobában kell aludnod"). Elég szomorú.
2020. márc. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Át lehet ezt beszélni vele őszintén vagy kisgyerek módjára viselkedik és nem?
2020. márc. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!